WP Rocket 3.22.1 - en to uk_UA translation catalogue (536 entries)

note: Description of the plugin
en: The best WordPress performance plugin.
uk_UA: Найкращій плагін для оптимізації WordPress.

note: Translators: %s = Hosting name.
en: Your site is hosted on %s, we have enabled Varnish auto-purge for compatibility.
uk_UA: Ваш сайт розміщено на %s, ми включили Varnish автоочищення для сумісності.

en: Cloudflare did not provide any reply. Please try again later.
uk_UA: Cloudflare не надав жодної відповіді. Спробуйте пізніше.

en: Cloudflare unexpected response
uk_UA: Неочікувана відповідь від Cloudflare

en: Missing Cloudflare result.
uk_UA: Не надійшов результат з Cloudflare.

en: Incorrect Cloudflare email address or API key.
uk_UA: Невірний імейл або API ключ Cloudflare.

note: translators: %1$s = opening link; %2$s = closing link
en: Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
uk_UA: Прочитайте %1$sдокументацію%2$s для подальших вказівок.

en: Incorrect Cloudflare Zone ID.
uk_UA: Невірне значення Cloudflare Zone ID.

note: translators: %1$s = opening link; %2$s = closing link
en: Cloudflare email and/or API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
uk_UA: Email та/або API ключ від Cloudflare не встановлено. Прочитайте %1$sдокументацію%2$s для більшого розуміння.

en: Missing Cloudflare Zone ID.
uk_UA: Не вказано Cloudflare Zone ID.

en: It looks like your domain is not set up on Cloudflare.
uk_UA: Здається, що ваш домен не налаштовано у Cloudflare.

en: days
uk_UA: днів

en: seconds
uk_UA: секунд

en: minutes
uk_UA: хвилин

en: hours
uk_UA: годин

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: %1$sWP Rocket:%2$s Cloudflare cache successfully purged.
uk_UA: %1$sWP Rocket:%2$s кеш Cloudflare успішно очищено.

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare development mode error: %s
uk_UA: Помилка режиму розробки Cloudflare: %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare development mode %s
uk_UA: Режим розробки Cloudflare %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare cache level error: %s
uk_UA: Помилка рівня кешу Cloudflare: %s

[ctx: Cloudflare caching level]
en: standard
uk_UA: стандарт

note: translators: %s is the caching level returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare cache level set to %s
uk_UA: Рівень кешу Cloudflare встановлено на %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare rocket loader error: %s
uk_UA: Помилка ракетного завантажувача Cloudflare: %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare rocket loader %s
uk_UA: Cloudflare ракетний завантажувач %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare browser cache error: %s
uk_UA: Помилка кешу браузера Cloudflare: %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare browser cache set to %s
uk_UA: Браузерний кеш Cloudflare встановлено на %s

note: translators: %1$s = strong opening tag, %2$s = strong closing tag.
en: %1$sWP Rocket:%2$s Optimal settings activated for Cloudflare:
uk_UA: %1$sWP Rocket:%2$s активовано оптимальні налаштування для Cloudflare:

note: translators: %1$s = strong opening tag, %2$s = strong closing tag.
en: %1$sWP Rocket:%2$s Optimal settings deactivated for Cloudflare, reverted to previous settings:
uk_UA: %1$sWP Rocket:%2$s оптимальні налаштування для Cloudflare вимкнуто, налаштування повернуті до стандартних:

note: translators: %s is the error message returned by the API.
en: Sucuri cache purge error: %s
uk_UA: Помилка видалення кешу Sucuri: %s

en: The Sucuri cache is being cleared. Note that it may take up to two minutes for it to be fully flushed.
uk_UA: Кеш Sucuri очищається. Зверніть увагу, що для заповнення може знадобитися до двох хвилин.

en: Sucuri firewall API key was not found.
uk_UA: Ключ API брандмауера Sucuri не знайдено.

en: Sucuri firewall API key is invalid.
uk_UA: Ключ API брандмауера Sucuri недійсний.

note: translators: %s is an error message.
en: Error when contacting Sucuri firewall API. Error message was: %s
uk_UA: Помилка під час звернення до API брандмауера Sucuri. Повідомлення про помилку було: %s

en: Could not get a response from the Sucuri firewall API.
uk_UA: Не вдалося отримати відповідь від API брандмауера Sucuri.

en: Got an invalid response from the Sucuri firewall API.
uk_UA: Отримано недійсний відповідь від API брандмауера Sucuri.

en: The Sucuri firewall API returned an unknown error.
uk_UA: API брандмауера Sucuri повернув невідома помилка.

note: translators: %s is an error message.
en: The Sucuri firewall API returned the following error: %s | The Sucuri firewall API returned the following errors: %s
uk_UA[0]: API файєрволлу Sucuri видав таку помилку: %s
uk_UA[1]: API файєрволлу Sucuri видав такі помилки: %s
uk_UA[2]: API файєрволлу Sucuri видав такі помилки: %s
uk_UA[3]: API файєрволлу Sucuri видав такі помилки: %s

en: WebP cache is disabled by filter.
uk_UA: WebP кеш деактивовано фільтром.

note: Translators: %1$s = plugin name(s), %2$s = opening <a> tag, %3$s = closing </a> tag.
en: You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s
uk_UA[0]: Ви використовуєте %1$s для конвертації зображень в WebP формат. Якщо ви хочете, щоб WP Rocket забезпечував їх, активуйте цю опцію. %2$sДетальніше%3$s
uk_UA[1]: Ви використовуєте %1$s для конвертації зображень в WebP формат. Якщо ви хочете, щоб WP Rocket забезпечував їх, активуйте цю опцію. %2$sДетальніше%3$s
uk_UA[2]: Ви використовуєте %1$s для конвертації зображень в WebP формат. Якщо ви хочете, щоб WP Rocket забезпечував їх, активуйте цю опцію. %2$sДетальніше%3$s
uk_UA[3]: Ви використовуєте %1$s для конвертації зображень в WebP формат. Якщо ви хочете, щоб WP Rocket забезпечував їх, активуйте цю опцію. %2$sДетальніше%3$s

note: Translators: %1$s = plugin name(s), %2$s = opening <a> tag, %3$s = closing </a> tag.
en: You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s
uk_UA[0]: Ви використовуєте %1$s для конвертації зображень в WebP формат. WP Rocket створить окремий кеш, щоб забезпечити використання WebP зображень. %2$sДетальніше%3$s
uk_UA[1]: Ви використовуєте %1$s для конвертації зображень в WebP формат. WP Rocket створить окремий кеш, щоб забезпечити використання WebP зображень. %2$sДетальніше%3$s
uk_UA[2]: Ви використовуєте %1$s для конвертації зображень в WebP формат. WP Rocket створить окремий кеш, щоб забезпечити використання WebP зображень. %2$sДетальніше%3$s
uk_UA[3]: Ви використовуєте %1$s для конвертації зображень в WebP формат. WP Rocket створить окремий кеш, щоб забезпечити використання WebP зображень. %2$sДетальніше%3$s

en: WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images.
uk_UA: WP Rocket створить окремий кеш, щоб забезпечити використання WebP зображень.

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Docs
uk_UA: Документи

en: FAQ
uk_UA: Часті питання

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Clear this cache
uk_UA: Очистити цей кеш

en: Settings import failed: you do not have the permissions to do this.
uk_UA: Помилка імпорту параметрів: у вас немає прав для цього.

en: Settings import failed: no file uploaded.
uk_UA: Помилка імпорту параметрів: файл не завантажено.

en: Settings import failed:
uk_UA: Помилка імпорту налаштувань:

en: Settings import failed: unexpected file content.
uk_UA: Помилка імпорту параметрів: несподіваний вміст файлу.

en: Settings imported and saved.
uk_UA: Параметри імпортовані та збережені.

en: Excluded CSS Files
uk_UA: CSS файли-винятки

en: Excluded Inline JavaScript
uk_UA: Виключені Inline JavaScript

en: Excluded JavaScript Files
uk_UA: JavaScript файли-винятки

en: Defer JavaScript Files
uk_UA: Відкладені JavaScript файли

en: Never Cache URL(s)
uk_UA: Ніколи не кешувати URL(и)

en: Never Cache User Agent(s)
uk_UA: Некешуємі User-Agent(и)

en: Always Purge URL(s)
uk_UA: URL, які завжди треба очищати

en: Exclude files from CDN
uk_UA: Виключити файли з CDN

en: The following pattern is invalid and has been removed: | The following patterns are invalid and have been removed:
uk_UA[0]: Цей шаблон не працює, його було видалено:
uk_UA[1]: Ці шаблони не працюють, їх було видалено:
uk_UA[2]: Ці шаблони не працюють, їх було видалено:
uk_UA[3]: Ці шаблони не працюють, їх було видалено:

en: More info
uk_UA: Більше інформації

en: Clear cache
uk_UA: Очистити кеш

note: translators: %1$s WP Rocket plugin name; %2$s = file name.
en: <strong>%1$s</strong> has not been deactivated due to missing writing permissions.<br>
    Make <strong>%2$s</strong> writeable and retry deactivation, or force deactivation now:
uk_UA: <strong>%1$s</strong> не може бути відключено через помилку прав запису.<br>
    Дозвольте запис в <strong>%2$s</strong> і повторіть спробу, або відключіть насильно:

note: translators: %s is WP Rocket plugin name.
en: <strong>%s</strong>: One or more plugins have been enabled or disabled, clear the cache if they affect the front end of your site.
uk_UA: <strong>%s</strong>: Один або кілька плагінів були відключені або видалені. Очистіть кеш, щоб стерти їх залишки.

note: translators: %s is WP Rocket plugin name.
en: <strong>%s</strong>: The following plugins are not compatible with this plugin and may cause unexpected results:
uk_UA: <strong>%s</strong>: Наступні плагіни несумісні з цим плагіном і можуть призвести до несподіваних результатів:

en: Deactivate
uk_UA: Вимкнути

en: WP Rocket Footer JS is not an official add-on. It prevents some options in WP Rocket from working correctly. Please deactivate it if you have problems.
uk_UA: WP Rocket Footer JS не є офіційним доповненням. Це запобігає правильній роботі деяких опцій WP Rocket. Вимкніть його, якщо у вас виникли проблеми.

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Endurance Cache is currently enabled, which will conflict with WP Rocket Cache. Please set the Endurance Cache cache level to Off (Level 0) on the %1$sSettings > General%2$s page to prevent any issues.
uk_UA: Зараз активовано Endurance Cache, це викличе конфлікти з WP Rocket Cache. Щоб цьому запобігти, будь ласка, переключіть Endurance Cache на Off (Level 0) на сторінці %1$sSettings > General%2$s.

note: translators: %1$s WP Rocket plugin name; %2$s = opening link; %3$s = closing link
en: %1$s: A custom permalink structure is required for the plugin to work properly. %2$sGo to permalinks settings%3$s
uk_UA: %1$s: Для нормальної роботи плагіна потрібна власна структура постійних посилань. %2$sПерейдіть до налаштувань permalinks%3$s

note: translators: %s = plugin name.
en: %s could not modify the .htaccess file due to missing writing permissions.
uk_UA: %s не вдалося внести зміни до файлу .htaccess через відсутність прав запису.

note: translators: This is a doc title! %1$s = opening link; %2$s = closing link
en: Troubleshoot: %1$sHow to make system files writeable%2$s
uk_UA: Виправлення неполадок:%1$sЯк зробити системні файли для запису%2$s

en: Don’t worry, WP Rocket’s page caching and settings will still function correctly.
uk_UA: Не хвилюйтеся, кешування сторінок та налаштування WP Rocket будуть і надалі працювати коректно.

en: For optimal performance, adding the following lines into your .htaccess is recommended (not required):
uk_UA: Для покращення роботи, ми рекомендуємо (це не вимагається) додати наступні рядки до .htaccess:

en: Would you allow WP Rocket to collect non-sensitive diagnostic data from this website?
uk_UA: Чи дозволили б WP Rocket збирати нечутливі діагностичні дані з цього сайту?

en: This would help us to improve WP Rocket for you in the future.
uk_UA: Це допоможе нам у майбутньому поліпшити роботу WP Rocket.

note: translators: button text, click will expand data collection preview
en: What info will we collect?
uk_UA: Яку інформацію ми збираємо?

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect if granted permission. WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
uk_UA: Нижче наведено детальний перегляд всіх даних, які WP Rocket збиратиме, якщо надано дозвіл. WP Rocket ніколи не передаватиме будь-які доменні імена або адреси електронної пошти (крім перевірки ліцензії), IP-адреси або сторонні ключі API.

note: translators: button text for data collection opt-in
en: Yes, allow
uk_UA: Так, дозволити

note: translators: button text for data collection opt-in
en: No, thanks
uk_UA: Ні, дякую

note: translators: %s = plugin name.
en: %s: Cache cleared.
uk_UA: %s: кеш очищено.

note: translators: %s = plugin name.
en: %s: Post cache cleared.
uk_UA: %s: кеш записів очищено.

note: translators: %s = plugin name.
en: %s: Term cache cleared.
uk_UA: %s: Term кеш очищено.

note: translators: %s = plugin name).
en: %s: User cache cleared.
uk_UA: %s: кеш користувачів очищено.

en: Dismiss this notice
uk_UA: Більше не показувати

en: Clear Used CSS
uk_UA: Очистити потрібні CSS

en: Stop Preload
uk_UA: Зупинити попереднє завантаження

en: Turn on Remove Unused CSS
uk_UA: Активувати прибирання непотрібних CSS

en: Force deactivation
uk_UA: Примусова деактивація

en: The following code should have been written to this file:
uk_UA: Наступний код повинен був бути написаний у цьому файлі:

note: translators: %s = plugin name.
en: %s cannot configure itself due to missing writing permissions.
uk_UA: %sне можна налаштувати автоматично через відсутність дозволів на запис.

note: translators: %s = file/folder name
en: Affected file/folder: %s
uk_UA: Проблемний файл/папка: %s

en: The debug file could not be deleted.
uk_UA: Файл налагодження неможливо видалити.

note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = Plugin version.
en: To function properly, %1$s %2$s requires at least:
uk_UA: Щоб правильно функціонувати,%1$s %2$s вимагає принаймні:

note: Translators: %1$s = PHP version required.
en: PHP %1$s. To use this WP Rocket version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %1$s or higher.
uk_UA: PHP %1$s Щоб скористатися цією версією WP Rocket, зверніться до веб-хосту, як оновити ваш сервер до PHP %1$s або вище.

note: Translators: %1$s = WordPress version required.
en: WordPress %1$s. To use this WP Rocket version, please upgrade WordPress to version %1$s or higher.
uk_UA: WordPress %1$s. Щоб використовувати цю версію WP Rocket, оновіть WordPress версії%1$s або вище.

en: If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
uk_UA: Якщо ви не можете оновити, можна повернутись до попередньої версії за допомогою кнопки нижче.

note: Translators: %s = Previous plugin version.
en: Re-install version %s
uk_UA: Перевстановіть версію %s

note: translators: %s is the plugin name.
en: %s Update Rollback
uk_UA: %s Відкат оновлення

note: translators: %1$s = missing tags;
en: Failed to detect the following requirement in your theme: closing %1$s. | Failed to detect the following requirements in your theme: closing %1$s.
uk_UA[0]: Не вдалося виявити наступну вимогу вашої теми: закриваємо %1$s.
uk_UA[1]: Не вдалося виявити наступні вимоги вашої теми: закриваємо %1$s.
uk_UA[2]: Не вдалося виявити наступні вимоги вашої теми: закриваємо %1$s.
uk_UA[3]: Не вдалося виявити наступні вимоги вашої теми: закриваємо %1$s.

en: All languages
uk_UA: Всі мови

en: Clear this post
uk_UA: Очистити цей запис

en: Purge this URL
uk_UA: Очистіть цю URL-адресу

en: Purge Sucuri cache
uk_UA: Purge Sucuri кеш

en: Purge RocketCDN cache
uk_UA: Очистити кеш RocketCDN

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Activate Imagify
uk_UA: Активувати Imagify

en: Install Imagify for Free
uk_UA: Установіть Imagify безкоштовно

en: Speed up your website and boost your SEO by reducing image file sizes without losing quality with Imagify.
uk_UA: Прискорити ваш сайт і збільшити ваш SEO за рахунок зменшення розмірів файлів зображень без втрати якості за допомогою Imagify.

en: More details
uk_UA: Детальніше

note: translators: %d is the number of pages preloaded.
en: Sitemap preload: %d pages have been cached.
uk_UA: Попереднє завантаження мапи сайту: %d сторінок було закешовано.

note: translators: %d = Number of pages preloaded.
en: Sitemap preload: %d uncached pages have now been preloaded. (refresh to see progress)
uk_UA: Попереднє завантаження Sitemap: попередньо закешовано %d сторінок. (оновити, щоб побачити прогрес)

note: translators: %s is an URL.
en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WP-Rocket.me or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, <a href="%s">contact support</a>.
uk_UA: Виникла несподівана помилка. Щось може бути неправильним з WP-Rocket.me або конфігурацією цього сервера. Якщо у вас виникнуть проблеми, <a href="%s">зверніться до служби підтримки</a> .

en: Choose a domain from the list
uk_UA: Виберіть домен зі списку

en: No domain available in your Cloudflare account
uk_UA: Домен недоступний у вашому Cloudflare записі

en: Curl is disabled on your server. Please ask your host to enable it. This is required for the Cloudflare Add-on to work correctly.
uk_UA: Curl деактивовано на вашому сервері. Будь ласка, попросіть вашого хостера ввімкнути його. Це потрібно, щоб Додаток Cloudflare працював коректно.

note: translators: %1$s = opening link; %2$s = closing link
en: Cloudflare email, API key and Zone ID are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
uk_UA: Імейл, зареєстрований в Cloudflare, API key та Zone ID не вказані. Читайте %1$sдокументацію%2$s для подальших інструкцій.

note: translators: %1$s = opening link; %2$s = closing link
en: Cloudflare email and API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
uk_UA: Імейл, зареєстрований в Cloudflare, API key та Zone ID не вказані. Читайте %1$sдокументацію%2$s для подальших інструкцій.

en: Connection to Cloudflare failed
uk_UA: Не вдалося підключитися до Cloudflare

en: <strong>WP Rocket:</strong> Cloudflare cache successfully purged.
uk_UA: <strong>WP Rocket:</strong> кеш Cloudflare успішно очищено.

en: The following scheduled event failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended: | The following scheduled events failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended:
uk_UA[0]: Нижчезазначене заплановане завдання не було виконано. Причиною можуть бути проблеми в системі СRON, які блокують роботу деяких функцій WP Rocket:
uk_UA[1]: Нижчезазначені заплановані завдання не було виконано. Причиною можуть бути проблеми в системі СRON, які блокують роботу деяких функцій WP Rocket:
uk_UA[2]: Нижчезазначені заплановані завдання не було виконано. Причиною можуть бути проблеми в системі СRON, які блокують роботу деяких функцій WP Rocket:
uk_UA[3]: Нижчезазначені заплановані завдання не було виконано. Причиною можуть бути проблеми в системі СRON, які блокують роботу деяких функцій WP Rocket:

en: Please contact your host to check if CRON is working.
uk_UA: Будь ласка, зв'яжіться з вашим хостером, щоб перевірити, чи працює CRON.

en: OPcache purge failed.
uk_UA: Не вдалося оновити OPcache кеш.

en: OPcache successfully purged
uk_UA: OPcache успішно оновлено

note: translators: %s = Name of the plugin. translators: %s = plugin name, e.g. Yoast SEO.
en: We automatically detected the sitemap generated by the %s plugin. You can check the option to preload it.
uk_UA: Ми автоматично визначили карту сайту, створену плагіном %s. Ви можете перевірити можливість попередньої завантаження.

note: translators: 1 and 3 are link openings, 2 is a link closing.
en: %1$sReturn to WP Rocket%2$s or %3$sgo to Plugins page%2$s
uk_UA: %1$sПовернутися до WP Rocket%2$s або %3$sперейти на сторінку плагінів%2$s

en: Rank Math XML sitemap
uk_UA: Ранг Math XML карти сайту

en: SEOPress XML sitemap
uk_UA: Мапа сайту SEOPress XML

en: The SEO Framework XML sitemap
uk_UA: SEO Framework XML карта сайту

en: Preload the sitemap from the Jetpack plugin
uk_UA: Презавантаження карти сайту з плагіна Jetpack

en: WP Rocket Options
uk_UA: WP Rocket опції

en: Never cache this page
uk_UA: Ніколи не кешуйте цю сторінку

en: Activate these options on this post:
uk_UA: Активувати ці параметри в цьому записі:

note: translators: %s is the name of the option.
en: Activate first the %s option.
uk_UA: Активуйте спочатку %s параметр.

note: translators: %1$s = opening strong tag, %2$s = closing strong tag.
en: %1$sNote:%2$s None of these options will be applied if this post has been excluded from cache in the global cache settings.
uk_UA: %1$sNote:%2$s Жоден з цих параметрів не буде застосовано, якщо цю публікацію виключено з кешу в налаштуваннях глобального кешу.

en: <strong>JS</strong> files with Deferred Loading JavaScript
uk_UA: <strong>JS</strong> файли з Відкладеного завантаження JavaScript

en: Add URL
uk_UA: Додати URL

en: Settings saved.
uk_UA: Налаштування збережено.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
uk_UA: Перш ніж ви зможете завантажити файл імпорту, необхідно буде виправити наступну помилку:

note: translators: %s is the maximum upload size set on the current server.
en: Choose a file from your computer (maximum size: %s)
uk_UA: Виберіть файл з вашого пк (максимальний розмір: %s)

en: Upload file and import settings
uk_UA: Завантажити налаштування файлу та імпортувати

en: Your Cloudflare credentials are valid.
uk_UA: Ваші облікові дані Cloudflare дійсні.

en: Your Cloudflare credentials are invalid!
uk_UA: Ваші облікові дані Cloudflare недійсні!

en: Save and optimize
uk_UA: Зберегти та оптимізувати

en: Optimize
uk_UA: Оптимізувати

[ctx: screen-reader-text]
en: Note:
uk_UA: Примітка:

[ctx: screen-reader-text]
en: Performance tip:
uk_UA: Продуктивність поради:

[ctx: screen-reader-text]
en: Third-party feature detected:
uk_UA: Виявлено сторонній плагін:

[ctx: screen-reader-text]
en: Warning:
uk_UA: Увага:

[ctx: button text]
en: Download settings
uk_UA: Завантажити налаштування

en: Replace site's hostname with:
uk_UA: Замінити ім'я хосту сайту на:

en: reserved for
uk_UA: зарезервовано для

en: All files
uk_UA: Усі файли

en: Images
uk_UA: Зображення

en: Add CNAME
uk_UA: Додати CNAME

en: Watch the video
uk_UA: Переглянути відео

en: Basic
uk_UA: Основний

en: Static Files
uk_UA: Статичні файли

en: Advanced
uk_UA: Розширений

en: Database
uk_UA: База даних

en: Preload
uk_UA: Презавантаження

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: License
uk_UA: Ліцензія

note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = Plugin version, %3$s = PHP version required.
en: %1$s %2$s requires at least PHP %3$s to function properly. To use this version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %3$s or higher. If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
uk_UA: %1$s %2$s треба наявності версії PHP не нижче %3$s Щоб скористатися цією функцією, зверніться до хостера з проханням підвищити версію PHP до %3$s і вище. В іншому випадку, використовуйте стару версію плагіна.

en: weekly
uk_UA: щотижня

en: Revisions
uk_UA: Редакції

en: Auto Drafts
uk_UA: Авто чернетки

en: Trashed Posts
uk_UA: Видалені записи

en: Spam Comments
uk_UA: Спам коментарі

en: Trashed Comments
uk_UA: Видалені коментарі

en: Transients
uk_UA: Транзакції

en: Tables
uk_UA: Таблиці

en: monthly
uk_UA: щомісячно

en: Database optimization process is running
uk_UA: Запущено процес оптимізації баз даних

en: Database optimization process is complete. Everything was already optimized!
uk_UA: Процес оптимізації баз даних завершено. Все вже було оптимізовано!

en: Database optimization process is complete. List of optimized items below:
uk_UA: Процес оптимізації баз даних завершено. Список оптимізованих елементів нижче:

note: translators: %1$d = number of items optimized, %2$s = type of optimization
en: %1$d %2$s optimized.
uk_UA: %1$d %2$s оптимізовано.

en: Regenerate WP Rocket configuration files now
uk_UA: Перестворити файли конфігурації WP Rocket зараз

en: No Subscription
uk_UA: Підписки немає

en: Next Billing Date
uk_UA: Наступна дата оплати

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти Зміни

en: Validate License
uk_UA: Перевірити ліцензію

en: Unavailable
uk_UA: Невідомо

en: API key
uk_UA: Ключ API

en: Email address
uk_UA: Електронна пошта

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

en: Get help, account info
uk_UA: Довідка, інфо про аккаунт

en: File Optimization
uk_UA: Оптимізація файлів

en: Optimize CSS & JS
uk_UA: Оптимізуйте CSS & JS

en: CSS Files
uk_UA: CSS Файли

en: JavaScript Files
uk_UA: Файли JavaScript

note: translators: %1$s = type of minification (HTML, CSS or JS), %2$s = “WP Rocket”.
en: %1$s Minification is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable those options in Autoptimize.
uk_UA: %1$s Minification зараз активовано в режимі <strong>Autoptimize</strong>. Якщо ви хочете використовувати %2$s minification, вимкніть ці параметри у параметрі Autoptimize.

en: Minify CSS files
uk_UA: Зменшення стилів CSS

en: Minify CSS removes whitespace and comments to reduce the file size.
uk_UA: Ця опція видаляє зайві пробіли та коментарі зменшуючи розміри CSS файлів.

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).css wildcards to exclude all CSS files located at a specific path.
uk_UA: <strong>Примітка:</strong> Доменна частина буде автоматично прибрана з URL. Використовуйте маску (.*).css для виключення всіх CSS файлів за заданим шляхом.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external CSS. %1$sMore info%2$s
uk_UA: <strong>Сторонні плагіни:</strong> Вказуйте повні URL або доменні імена, які треба виключити з CSS. %1$sДеталі%2$s

en: Optimize CSS delivery
uk_UA: Оптимізація доставки CSS

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance, but limited only to the users with active license.
uk_UA: Оптимізація доставки CSS усуває стилі, що блокують відображення контенту. Можна обрати лише один метод. Радимо включити прибирання непотрібних CSS, але для незареєстрованих користувачів ця функція обмежена.

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance.
uk_UA: Оптимізація доставки CSS усуває стилі, що блокують відображення контенту. Можна обрати лише один метод. Радимо включити прибирання непотрібних CSS.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Optimize CSS Delivery features are disabled on local environments. %1$sLearn more%2$s
uk_UA: Оптимізація CSS доставки вимкнена на локальному середовищі. %1$sДеталі%2$s

en: Remove Unused CSS
uk_UA: Прибрати непотрібні CSS

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Removes unused CSS per page and helps to reduce page size and HTTP requests. Recommended for best performance. Test thoroughly! %1$sMore info%2$s
uk_UA: Прибирає непотрібні CSS зменшуючи розмір сторінок та кількість HTTP запитів. Рекомендовано для найкращої продуктивності. Тестуйте з обережністю! %1$sДеталі%2$s

en: This could break things!
uk_UA: Це може зламати речі!

en: If you notice any errors on your website after having activated this setting, just deactivate it again, and your site will be back to normal.
uk_UA: Якщо ви помітили помилки на своєму веб-сайті після активації цього налаштування, просто деактивуйте його знову, і ваш сайт повернеться до нормального стану.

en: Activate Remove Unused CSS
uk_UA: Активувати Прибрати непотрібні CSS

en: CSS safelist
uk_UA: Безпечний список CSS

en: Specify CSS filenames, IDs or classes that should not be removed (one per line).
uk_UA: Вкажіть імена CSS файлів, ID або класи які не треба прибирати (по одному в рядок).

en: Load CSS asynchronously
uk_UA: Завантажувати CSS асинхронно

[ctx: WP Critical CSS compatibility]
note: translators: %1$s = plugin name.
en: Load CSS asynchronously is currently handled by the %1$s plugin. If you want to use WP Rocket’s load CSS asynchronously option, disable the %1$s plugin.
uk_UA: Завантаження CSS асинхронно в даний час обробляється плагіном %1$s. Якщо ви хочете використовувати опцію завантаження CSS WP Rocket асинхронно, вимкніть плагін %1$s.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Generates critical path CSS and loads CSS asynchronously. %1$sMore info%2$s
uk_UA: Створює список критичних CSS та завантажує стилі асинхронно. %1$sДеталі%2$s

en: Fallback critical CSS
uk_UA: Резервний критичний CSS

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Provides a fallback if auto-generated critical path CSS is incomplete. %1$sMore info%2$s
uk_UA: Забезпечує запасний варіант, якщо автоматично створені критичні CSS є неповними. %1$sДетальніше%2$s

en: Minify JavaScript files
uk_UA: Зменшення скриптів JavaScript

en: Minify JavaScript removes whitespace and comments to reduce the file size.
uk_UA: Ця опція видаляє зайві пробіли та коментарі зменшуючи розмір JavaScript файлів.

en: Combine JavaScript files <em>(Enable Minify JavaScript files to select)</em>
uk_UA: Об'єднати файли JavaScript <em>(Увімкнути Мінімізацію файлів JavaScript для вибору)</em>

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Combine JavaScript files combines your site’s internal, 3rd party and inline JS reducing HTTP requests. Not recommended if your site uses HTTP/2. %1$sMore info%2$s
uk_UA: Об'єднання JavaScript файлів включає сторонні плагіни і вбудовані скрипти та зменшує кількість HTTP-запитів. Не рекомендується для протоколів HTTP/2. %1$sДеталі%2$s

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: For compatibility and best results, this option is disabled when delay javascript execution is enabled.
uk_UA: Для кращої продуктивності ця опція не доступна коли обрана затримка виконання JavaScript скриптів.

en: Activate combine JavaScript
uk_UA: Активувати об`єднати JavaScript

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Specify patterns of inline JavaScript to be excluded from concatenation (one per line). %1$sMore info%2$s
uk_UA: Вкажіть шаблони вбудованого JavaScript, які будуть виключені з об'єднання (по одному на рядок). %1$sДетальніше%2$s

en: Specify URLs of JavaScript files to be excluded from minification and concatenation (one per line).
uk_UA: Вкажіть URL-адреси файлів JavaScript, які потрібно виключити зі зменшення та об'єднання (по одному на рядок).

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).js wildcards to exclude all JS files located at a specific path.
uk_UA: <strong>Примітка:</strong> Доменне ім'я буде видалено автоматично. Використовуйте маску (.*).js для виключення всіх JS файлів в заданому шляху.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external JS. %1$sMore info%2$s
uk_UA: <strong>Сторонні модулі:</strong> Використовуйте повний шлях або доменне ім'я щоб виключити зовнішні JS. %1$sДетальніше%2$s

en: Load JavaScript deferred
uk_UA: Відкладене завантаження JavaScript

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Load JavaScript deferred eliminates render-blocking JS on your site and can improve load time. %1$sMore info%2$s
uk_UA: Відкладене завантаження JavaScript усуває можливість блокування JS на вашому сайті та покращує час завантаження. %1$sДетальніше%2$s

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Specify URLs or keywords of JavaScript files to be excluded from defer (one per line). %1$sMore info%2$s
uk_UA: Вкажіть URL або назви JavaScript файлів, які треба виключити з відкладеного завантаження (по одному в рядок). %1$sДеталі%2$s

en: Delay JavaScript execution
uk_UA: Затримка виконання JavaScript

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Improves performance by delaying the loading of JavaScript files until user interaction (e.g. scroll, click). %1$sMore info%2$s
uk_UA: Відкладає завантаження JavaScript файлів допоки користувач не почне взаємодіяти з сайтом (скролінг, кліки). %1$sДеталі%2$s

en: One-click exclusions
uk_UA: Швидкі вийнятки

en: Specify URLs or keywords that can identify inline or JavaScript files to be excluded from delaying execution (one per line).
uk_UA: Вкажіть URL або ключові слова для ідентифікації скриптів, які не треба відкладати (по одному в рядок).

en: Media
uk_UA: Медіафайли

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: It can improve actual and perceived loading time as images, iframes, and videos will be loaded only as they enter (or about to enter) the viewport and reduces the number of HTTP requests. %1$sMore Info%2$s
uk_UA: Вона може покращити фактичний і сприйнятий час завантаження - зображення, фрейми, та відео буде завантажено лише після того, як вони ввійдуть до вікна перегляду та скоротять кількість запитів HTTP. %1$sБільше інформації %2$s

en: Image Dimensions
uk_UA: Розміри зображення

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Add missing width and height attributes to images. Helps prevent layout shifts and improve the reading experience for your visitors. %1$sMore info%2$s
uk_UA: Додає відсутні у зображень довжину та ширину. Допомагає уникнути скачків контенту та покращує читацький досвід. %1$sДеталі%2$s

en: Enable for images
uk_UA: Увімкнути для зображень

en: Enable for iframes and videos
uk_UA: Увімкнути iframes і відео

en: Replace YouTube iframe with preview image
uk_UA: Замініть YouTube iframe попереднім зображенням

note: translators: %1$s = “WP Rocket”, %2$s = a list of plugin or themes names.
en: This can significantly improve your loading time if you have a lot of YouTube videos on a page.
uk_UA: Це може значно поліпшити час завантаження, якщо на сторінці є багато відео YouTube.

en: Excluded images or iframes
uk_UA: Зображення чи фрейми винятки

en: Add missing image dimensions
uk_UA: Додати відсутні розміри зображень

en: Generate cache files
uk_UA: Створення файлів кешу

en: Preload Cache
uk_UA: Предзавантажувати кэш

en: Preload Links
uk_UA: Предзавантажувати посиланя

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Link preloading improves the perceived load time by downloading a page when a user hovers over the link. %1$sMore info%2$s
uk_UA: Попереднє завантаження посилань пришвидшує навігацію, завантажуючи сторінку, коли користувач наводить курсор на посилання. %1$sДеталі%2$s

en: Activate Preloading
uk_UA: Активувати Презавантаження

en: Exclude URLs
uk_UA: Виключені URL

en: Enable link preloading
uk_UA: Активувати предзавантаження посилань

en: Advanced Rules
uk_UA: Розширені правила

en: Fine-tune cache rules
uk_UA: Розширені кеш правила

en: Sensitive pages like custom login/logout URLs should be excluded from cache.
uk_UA: Чутливі сторінки, такі як користувацькі URL-адреси для входу/виходу, повинні бути виключені з кешу.

[ctx: plugin name]
en: WP-Shop
uk_UA: WP-Магазин

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = plugin name, %3$s closing </a> tag.
en: <br>Cart, checkout and "my account" pages set in <strong>%1$s%2$s%3$s</strong> will be detected and never cached by default.
uk_UA: <br>Кошик, оформлення замовлення і кабінет покупця встановлюються в <strong>%1$s%2$s%3$s</strong> визначаються автоматично, їх вказувати не потрібно.

en: Cache Lifespan
uk_UA: Термін дії кешу

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Cache files older than the specified lifespan will be deleted.<br>Enable %1$spreloading%2$s for the cache to be rebuilt automatically after lifespan expiration.
uk_UA: Закешовані файли, які старіші за Термін дії кешу, буде видалено.<br>Включіть %1$sПрелоадінг%2$s, щоб кеш створювався заново автоматично після того, як закінчиться термін його дії.

en: Never Cache Cookies
uk_UA: Ніколи не кешувати файли cookie

en: Cache Query String(s)
uk_UA: Строки запиту кешу

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: %1$sCache for query strings%2$s enables you to force caching for specific GET parameters.
uk_UA: %1$sCache для запитів%2$s дозволяє примусово кешувати певні параметри GET.

en: Specify time after which the global cache is cleared<br>(0 = unlimited )
uk_UA: Вкажіть час, після якого глобальний кеш буде очищено<br>(0 = необмежений)

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Reduce lifespan to 10 hours or less if you notice issues that seem to appear periodically. %1$sWhy?%2$s
uk_UA: Скоротіть термін служби до 10 годин або менше, якщо ви помітите, що на сайті періодично виникають проблеми. %1$sЧому?%2$s

en: Hours
uk_UA: Години

en: Days
uk_UA: Дні

en: Specify URLs of pages or posts that should never be cached (one per line)
uk_UA: Вкажіть URL-адреси сторінок або публікацій, які ніколи не повинні кешуватися (по одному на рядок)

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to address multiple URLs under a given path.
uk_UA: Частина URL домену буде видалена автоматично.<br>Використовуйте символи (. *) Для адреси декількох URL-адрес у заданому шляху.

en: Specify full or partial IDs of cookies that, when set in the visitor's browser, should prevent a page from getting cached (one per line)
uk_UA: Вкажіть повні або часткові ID файлів кукі, які мають запобігти кешуванню сторінки (по одному в рядок)

en: Specify user agent strings that should never see cached pages (one per line)
uk_UA: Вкажіть рядки агента користувача, які ніколи не повинні бачити кешовані сторінки (по одному на рядок)

en: Use (.*) wildcards to detect parts of UA strings.
uk_UA: Використовуйте символи (. *) Для виявлення частин рядків UA.

en: Specify URLs you always want purged from cache whenever you update any post or page (one per line)
uk_UA: Вкажіть URL-адреси, які завжди потрібно очищати від кешу, коли ви оновлюєте будь-яку публікацію або сторінку (по одному на рядок)

en: Specify query strings for caching (one per line)
uk_UA: Вкажіть рядки запитів для кешування (по одному на рядок)

en: Optimize, reduce bloat
uk_UA: Оптимізуйте, зменшіть розмір

en: Post Cleanup
uk_UA: Очистка записів

en: Post revisions and drafts will be permanently deleted. Do not use this option if you need to retain revisions or drafts.
uk_UA: Перевірки публікації та чернетки видаляються назавжди. Не використовуйте цей параметр, якщо потрібно зберегти зміни або чернетки.

en: Comments Cleanup
uk_UA: Очищення коментарів

en: Spam and trashed comments will be permanently deleted.
uk_UA: Спам та видалені коментарі буде видалено назавжди.

en: Transients Cleanup
uk_UA: Очищення транзакцій

en: Transients are temporary options; they are safe to remove. They will be automatically regenerated as your plugins require them.
uk_UA: Транзакції це тимчасові налаштування, їх можна смело удалять. Вони будуть створені автоматично, якщо потребуються плагину.

en: Database Cleanup
uk_UA: Очищення бази даних

en: Reduces overhead of database tables
uk_UA: Зменшує накладні витрати на таблиці бази даних

en: Automatic Cleanup
uk_UA: Автоматична очистка

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s revision in your database. | %s revisions in your database.
uk_UA[0]: %s ревізія у вашій базі даних.
uk_UA[1]: %s ревізій у вашій базі даних.
uk_UA[2]: %s ревізій у вашій базі даних.
uk_UA[3]: %s ревізій у вашій базі даних.

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s draft in your database. | %s drafts in your database.
uk_UA[0]: %s чернетка у вашій базі даних.
uk_UA[1]: %s чернеток у вашій базі даних.
uk_UA[2]: %s чернеток у вашій базі даних.
uk_UA[3]: %s чернеток у вашій базі даних.

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s trashed post in your database. | %s trashed posts in your database.
uk_UA[0]: %s видалений запис у вашій базі даних.
uk_UA[1]: %s видалених записів у вашій базі даних.
uk_UA[2]: %s видалених записів у вашій базі даних.
uk_UA[3]: %s видалених записів у вашій базі даних.

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s spam comment in your database. | %s spam comments in your database.
uk_UA[0]: %s спамний коментар у вашій базі даних.
uk_UA[1]: %s спамних коментарів у вашій базі даних.
uk_UA[2]: %s спамних коментарів у вашій базі даних.
uk_UA[3]: %s спамних коментарів у вашій базі даних.

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s trashed comment in your database. | %s trashed comments in your database.
uk_UA[0]: %s видалений коментар у вашій базі даних.
uk_UA[1]: %s видалених коментарів у вашій базі даних.
uk_UA[2]: %s видалених коментарів у вашій базі даних.
uk_UA[3]: %s видалених коментарів у вашій базі даних.

en: All transients
uk_UA: Всі перехідні

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s transient in your database. | %s transients in your database.
uk_UA[0]: У вашій базі даних %s тимчасові дані.
uk_UA[1]: У вашій базі даних %s тимчасових даних.
uk_UA[2]: У вашій базі даних %s тимчасових даних.
uk_UA[3]: У вашій базі даних %s тимчасових даних.

en: Optimize Tables
uk_UA: Оптимізувати таблиці

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s table to optimize in your database. | %s tables to optimize in your database.
uk_UA[0]: %s таблиця, яку можна оптимізувати, у вашій базі даних.
uk_UA[1]: %s таблиць, які можна оптимізувати, у вашій базі даних.
uk_UA[2]: %s таблиць, які можна оптимізувати, у вашій базі даних.
uk_UA[3]: %s таблиць, які можна оптимізувати, у вашій базі даних.

en: Schedule Automatic Cleanup
uk_UA: Розклад автоматичного очищення

en: Frequency
uk_UA: Частота

en: Daily
uk_UA: Щоденно

en: Weekly
uk_UA: Щотижня

en: Monthly
uk_UA: Щомісяця

en: Enable Content Delivery Network
uk_UA: Увімкнути мережу доставки вмісту

en: CDN CNAME(s)
uk_UA: CDN CNAME(и)

en: Specify the CNAME(s) below
uk_UA: Укажіть нижче CNAME(и)

en: Heartbeat
uk_UA: Серцебиття

en: Control WordPress Heartbeat API
uk_UA: Керуйте WordPress Heartbeat API

en: Reducing or disabling the Heartbeat API’s activity can help save some of your server’s resources.
uk_UA: Зменшення або вимкнення активності API Heartbeat може допомогти зберегти деякі ресурси вашого сервера.

en: Reduce or disable Heartbeat activity
uk_UA: Зменшити або відключити Серцебиття активність

en: Reducing activity will change Heartbeat frequency from one hit each minute to one hit every 2 minutes.
uk_UA: Зменшення активності змінить частоту серцевих скорочень з одного удару кожну хвилину на один удар кожні 2 хвилини.

en: Disabling Heartbeat entirely may break plugins and themes using this API.
uk_UA: Вимкнення функції Heartbeat цілком може призвести до порушення плагінів і тем за допомогою цього API.

en: Do not limit
uk_UA: Не обмежується

en: Reduce activity
uk_UA: Знизити активність

en: Disable
uk_UA: Відключити

en: Control Heartbeat
uk_UA: Контроль серцебиття

en: Behavior in backend
uk_UA: Поведінка в бекенд

en: Behavior in post editor
uk_UA: Поведінка в редакторі записів

en: Behavior in frontend
uk_UA: Поведінка в фронтенд

en: Add-ons
uk_UA: Додатки

en: Add more features
uk_UA: Додайте інші функції

en: One-click Rocket Add-ons
uk_UA: Швидкі Rocket Додатки

en: One-Click Add-ons are features extending available options without configuration needed. Switch the option "on" to enable from this screen.
uk_UA: Додатки з одним натисканням - це функції, що розширюють доступні опції без необхідної конфігурації. Щоб увімкнути цей екран, увімкніть "on" параметр.

en: Rocket Add-ons
uk_UA: Rocket Надбудови

en: Rocket Add-ons are complementary features extending available options.
uk_UA: Ракетні Додатки доповнюють додаткові можливості.

en: User Cache
uk_UA: Кеш користувача

en: Integrate your Cloudflare account with this add-on.
uk_UA: Інтегруйте свій обліковий запис Cloudflare з цим додатком.

en: Provide your account email, global API key, and domain to use options such as clearing the Cloudflare cache and enabling optimal settings with WP Rocket.
uk_UA: Надайте електронну пошту облікового запису, глобальний ключ API та домен для використання таких параметрів, як очищення кешу Cloudflare та забезпечення оптимальних параметрів за допомогою WP Rocket.

en: If Varnish runs on your server, you must activate this add-on.
uk_UA: Якщо на вашому сервері запускається Varnish, необхідно активувати цей додаток.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Varnish cache will be purged each time WP Rocket clears its cache to ensure content is always up-to-date.<br>%1$sLearn more%2$s
uk_UA: Varnish кеш очищується разом з іншим кешем, щоб підтримувати актуальність контенту.<br>%1$sДетальніше%2$s

en: WebP Compatibility
uk_UA: Сумістність з WebP

en: Improve browser compatibility for WebP images.
uk_UA: Покращити браузерну підтримку WebP для зображень.

note: translators: %1$s and %3$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Enable this option if you would like WP Rocket to serve WebP images to compatible browsers. Please note that WP Rocket cannot create WebP images for you. To create WebP images we recommend %1$sImagify%2$s. %3$sMore info%2$s
uk_UA: Активуйте цю опцію, якщо ви хочете, щоб WP Rocket виводив зображення WebP у браузерах, які підтримують цей формат. Зверніть увагу, що WP Rocket не може створити WebP зображення для вас. Для їх безпосереднього створення ми рекомендуємо %1$sImagify%2$s. %3$sБільше інформації%2$s

en: Clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
uk_UA: Очистіть кеш Sucuri, коли WP Rocket кеш буде очищено.

en: Provide your API key to clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
uk_UA: Надайте ключ API, щоб очистити кеш Sucuri, коли кеш WP Rocket очищено.

en: Synchronize Sucuri cache with this add-on.
uk_UA: Синхронізуйте кеш Sucuri з цим додатком.

en: Cloudflare credentials
uk_UA: Cloudflare облікові дані

en: Cloudflare settings
uk_UA: Cloudflare опції

[ctx: Cloudflare]
en: Global API key:
uk_UA: Глобальний API ключ:

[ctx: Cloudflare]
en: Find your API key
uk_UA: Знайдіть ваш API ключ

[ctx: Cloudflare]
en: Account email
uk_UA: Email облікового запису

[ctx: Cloudflare]
en: Zone ID
uk_UA: ID Зони

en: Development mode
uk_UA: Режим розробки

note: translators: %1$s = link opening tag, %2$s = link closing tag.
en: Temporarily activate development mode on your website. This setting will automatically turn off after 3 hours. %1$sLearn more%2$s
uk_UA: Тимчасово активуйте режим розробки на своєму веб-сайті. Ця настройка автоматично вимкнеться через 3 години. %1$sДокладніше%2$s

en: Optimal settings
uk_UA: Оптимальні опції

en: Automatically enhances your Cloudflare configuration for speed, performance grade and compatibility.
uk_UA: Автоматично покращує вашу конфігурацію Cloudflare для швидкості, якості продуктивності та сумісності.

en: Relative protocol
uk_UA: Відносний протокол

en: Should only be used with Cloudflare's flexible SSL feature. URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to use // instead of http:// or https://.
uk_UA: Потрібно використовувати тільки Cloudflare's flexible SSL. URL адреси статичних файлів (CSS, JS, зображення) будуть переписані для використання // замість http:// або https://.

en: Sucuri credentials
uk_UA: Sucuri облікові дані

[ctx: Sucuri]
en: Find your API key
uk_UA: Знайдіть ваш API ключ

en: Sucuri Add-on: The API key for the Sucuri firewall must be in format <code>{32 characters}/{32 characters}</code>.
uk_UA: Додаток Sucuri: Ключ API для брандмауера Sucuri повинен мати формат <code>{32 characters}/{32 characters}</code> .

en: Import, Export, Rollback
uk_UA: Імпорт, Експорт, Відкат

en: Image Optimization
uk_UA: Оптимізація зображень

en: Compress your images
uk_UA: Стиснути зображення

en: Tutorials
uk_UA: Підручники

en: Getting started and how to videos
uk_UA: Початок роботи та допоміжні відео

en: WP Rocket Expired Cache Interval
uk_UA: Строк збереження кешу WP Rocket

en: WP_CACHE value
uk_UA: Значення WP_CACHE

en: Cache
uk_UA: Кеш

en: WP_CACHE is set to true
uk_UA: WP_CACHE встановлено True

en: WP_CACHE is not set
uk_UA: WP_CACHE не встановлено

en: WP_CACHE is set to false
uk_UA: WP_CACHE встановлено False

en: Specify URL(s) of files that should not get served via CDN (one per line).
uk_UA: Вкажіть URL-адреси файлів, які не можна подавати за допомогою CDN (по одному на рядок).

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to exclude all files of a given file type located at a specific path.
uk_UA: Частина URL домену буде видалена автоматично.<br>Використовуйте символи (. *) Для виключення всіх файлів певного типу файлів, розташованих на певному шляху.

en: RocketCDN cache purge successful.
uk_UA: Очищення кешу RocketCDN успішне.

note: translators: %1$is = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: %1$sMore Info%2$s
uk_UA: %1$sДеталі%2$s

en: RocketCDN enabled
uk_UA: RocketCDN активовано

en: RocketCDN disabled
uk_UA: RocketCDN вимкнено

note: Translators: %s = date formatted using date_i18n() and get_option( 'date_format' ).
en: Valid until %s only!
uk_UA: Дійсне тільки до %s!

en: Learn more about RocketCDN
uk_UA: Дізнатися більше про RocketCDN

en: Every minute
uk_UA: Кожну хвилину

en: Regenerate Critical Path CSS
uk_UA: Перестворити критичні CSS

en: Generate Specific CPCSS
uk_UA: Генерувати специфічні CPCSS

en: Regenerate specific CPCSS
uk_UA: Регенерувати специфічні CPCSS

en: This feature is not available for non-public post types.
uk_UA: Ця функція недоступна для непублічних типів публікацій.

en: %l to use this feature.
uk_UA: %l для активації цієї можливості.

note: translators: %s = post type.
en: Publish the %s
uk_UA: Опублікувати %s

note: translators: %1$s = type of content, %2$s = error message.
en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: %2$s
uk_UA: Критичний CSS для %1$s не створено. Помилка:%2$s

note: translators: %1$s = error message.
en: Error: %1$s
uk_UA: Помилка: %1$s

en: Critical CSS generation is currently running.
uk_UA: Зараз іде генерація Критичного CSS.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Go to the %1$sWP Rocket settings%2$s page to track progress.
uk_UA: Перейдіть на сторнінку %1$sНалаштування WP Rocket %2$s, щоб слідкувати за прогресом.

note: Translators: %1$d = number of critical CSS generated, %2$d = total number of critical CSS to generate.
en: Critical CSS generation is currently running: %1$d of %2$d page types completed. (Refresh this page to view progress)
uk_UA: Виконується створення критичних CSS: %1$d з %2$d типів сторінок уже створено. (Оновити сторінку, щоб побачити процес)

note: Translators: %1$d = number of critical CSS generated, %2$d = total number of critical CSS to generate.
en: Critical CSS generation finished for %1$d of %2$d page types.
uk_UA: Створення критичних CSS завершено для %1$d з %2$d типів сторінок.

en: Critical CSS generation encountered one or more errors.
uk_UA: Критичне CSS генерування зіткнулося з однією або декількома помилками.

en: Learn more.
uk_UA: Вивчити більше.

en: Critical CSS file does not exist
uk_UA: Критичного файлу CSS не існує

en: Critical CSS file for mobile cannot be deleted
uk_UA: Критичний файл CSS для мобільних не можна видалити

en: Critical CSS file cannot be deleted
uk_UA: Критичний файл CSS не можна видалити

note: translators: %1$s = Item URL or item type.
en: Critical CSS for %s generated.
uk_UA: Створено критичний CSS для %s.

en: Critical CSS file deleted successfully.
uk_UA: Критичний файл CSS успішно видалено.

en: Mobile CPCSS generation not enabled.
uk_UA: Мобільна генерація CPCSS не включена.

en: Requested post does not exist.
uk_UA: Запитуваного поста не існує.

en: Scheduled Cache Purge
uk_UA: Запланована Чистка кешу

en: Scheduled Database Optimization
uk_UA: Запланована оптимізація Бази Даних

en: Database Optimization Process
uk_UA: Процес оптимізації бази даних

[ctx: noun]
en: Preload
uk_UA: Презавантаження

note: translators: %s = promotion discount percentage.
en: %s off
uk_UA: %s дешевше

note: translators: %s = promotion name.
en: %s promotion is live!
uk_UA: %s знижка дійсна!

en: Hurry Up! Deal ends in:
uk_UA: Покваптесь, акція діє до:

en: Minutes
uk_UA: Хвилини

en: Seconds
uk_UA: Секунд

en: Upgrade now
uk_UA: Оновити зараз

en: Renew now
uk_UA: Перестворити зараз

en: Your WP Rocket license is expired!
uk_UA: Ліцензія на WP Rocket скінчилась!

note: translators: %s = number of websites.
en: %s websites
uk_UA: %s сайти

note: translators: %s = license name.
en: Upgrade to %s
uk_UA: Оновити до %s

en: Speed Up More Websites
uk_UA: Прискорте більше сайтів

en: LazyLoad for images
uk_UA: LazyLoad для зображень

en: LazyLoad for iframes/videos
uk_UA: LazyLoad для iframes/відео

en: Could not get updated lists from server.
uk_UA: Неможливо отримати оновлені списки з сервера.

en: Lists are up to date.
uk_UA: Списки актуальні.

en: Could not update lists.
uk_UA: Неможливо оновити списки.

en: Lists are successfully updated.
uk_UA: Списки успішно оновлені.

en: WP Rocket Preload pending jobs
uk_UA: WP Rocket Передзавантаження в очікуванні робочих місць

en: Clear Used CSS of this URL
uk_UA: Очистіть використаний CSS цієї URL-адреси

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: We suggest enabling %1$sPreload%2$s for the fastest results.
uk_UA: Ми пропонуємо включити %1$sPreload%2$s для найшвидшого результату.

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: To learn more about the process check our %1$sdocumentation%2$s.
uk_UA: Для більш детального ознайомлення зверніться до %1$sдокументації%2$s.

en: We couldn't generate the used CSS because you're using a nulled version of WP Rocket. You need an active license to use the Remove Unused CSS feature and further improve your website's performance.
uk_UA: Ми не змогли створити використаний CSS, оскільки ви використовуєте нульову версію WP Rocket. Вам потрібна активна ліцензія, щоб використовувати функцію «Видалити невикористані CSS» і ще більше підвищити продуктивність вашого веб-сайту.

en: There seems to be an issue validating your license. Please see the error message below. | There seems to be an issue validating your license. You can see the error messages below.
uk_UA[0]: Здається, виникла проблема з валідацією вашої ліцензії. Помилку зазначено нижче.
uk_UA[1]: Здається, виникла проблема з валідацією вашої ліцензії. Помилки зазначені нижче.
uk_UA[2]: Здається, виникла проблема з валідацією вашої ліцензії. Помилки зазначені нижче.
uk_UA[3]: Здається, виникла проблема з валідацією вашої ліцензії. Помилки зазначені нижче.

en: Server type:
uk_UA: Тип сервера:

en: PHP version number:
uk_UA: Номер версії PHP:

en: WordPress version number:
uk_UA: Номер версії WordPress:

en: WordPress multisite:
uk_UA: WordPress мультисайт:

en: Current theme:
uk_UA: Поточна тема:

en: Current site language:
uk_UA: Мова поточного сайту:

en: Active plugins:
uk_UA: Активні плагіни:

en: Plugin names of all active plugins
uk_UA: Імена плагінів всіх активних плагінів

en: Anonymized WP Rocket settings:
uk_UA: Анонімні WP Rocket опції:

en: Which WP Rocket settings are active
uk_UA: Які настройки WP Rocket є активні

en: The provided license data are not valid.
uk_UA: Надані ліцензійні дані не є дійсними.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: To resolve, please %1$scontact support%2$s.
uk_UA: Для вирішення проблеми %1$sнапишіть в підтримку%2$s.

note: Translators: %1$s = opening em tag, %2$s = closing em tag, %3$s = opening link tag, %4$s closing link tag.
en: License validation failed. Our server could not resolve the request from your website.
uk_UA: Помилка перевірки ліцензії. Наш сервер не може вирішити запит з вашого веб-сайту.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: License validation failed. You may be using a nulled version of the plugin. Please do the following:
uk_UA: Помилка перевірки ліцензії. Можливо, ви використовуєте нульову версію плагіна. Будь ласка, виконайте такі дії:

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Login to your WP Rocket %1$saccount%2$s
uk_UA: Увійдіть у свій WP Rocket%1$sаккаунт%2$s

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Download the zip file
uk_UA: Завантажте zip файл

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Reinstall
uk_UA: Перевстановити

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: If you do not have a WP Rocket account, please %1$spurchase a license%2$s.
uk_UA: Якщо у вас немає облікового запису WP Rocket, будь ласка,%1$sкупіть ліцензію%2$s.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: License validation failed. This user account does not exist in our database.
uk_UA: Помилка перевірки ліцензії. Цей обліковий запис користувача не існує в нашій базі даних.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: To resolve, please contact support.
uk_UA: Щоб вирішити, зверніться до служби підтримки.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: License validation failed. This user account is blocked.
uk_UA: Перевірка ліцензії не пройшла. Цей обліковий запис користувача заблоковано.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Please see %1$sthis guide%2$s for more info.
uk_UA: Дивіться %1$sце керівництво%2$s для отримання додаткової інформації.

note: Translators: %1$s = opening em tag, %2$s = closing em tag, %3$s = opening link tag, %4$s closing link tag.
en: Try clicking %1$sSave Changes%2$s below. If the error persists, follow %3$sthis guide%4$s.
uk_UA: Спробуйте натиснути%1$sSave Changes %2$s нижче. Якщо помилка не зникає, перейдіть %3$sв цю інструкцію%4$s.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Your license is not valid.
uk_UA: Ваша ліцензія недійсна.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Make sure you have an active %1$sWP Rocket license%2$s.
uk_UA: Переконайтеся, що у вас є активна %1$sWP Rocket ліцензія%2$s.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag, %3$s = opening link tag.
en: You have added as many sites as your current license allows.
uk_UA: Ви додали стільки сайтів, скільки дозволяє поточна ліцензія.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag, %3$s = opening link tag.
en: Upgrade your %1$saccount%2$s or %3$stransfer your license%2$s to this domain.
uk_UA: Оновлення %1$sаккаунту%2$s або %3$sтрансфер ліцензії%2$s до цього домену.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: This website is not allowed.
uk_UA: Цей веб-сайт заборонений.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Please %1$scontact support%2$s.
uk_UA: Будь ласка,%1$sзверніться в службу підтримки%2$s.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: This license key is not recognized.
uk_UA: Цей ліцензійний ключ не розпізнається.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: If the issue persists, please %1$scontact support%2$s.
uk_UA: Якщо проблема не зникне,%1$sзверніться до служби підтримки%2$s.

note: Translators: %s = error message returned.
en: License validation failed: %s
uk_UA: Помилка перевірки ліцензії: %s

en: The log file does not exist.
uk_UA: Файл журналу не існує.

en: The log file could not be read.
uk_UA: Файл журналу неможливо прочитати.

en: The logs are not saved into a file.
uk_UA: Журнали не зберігаються у файл.

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %s = Plugin name.
en: Please deactivate the following %s option which conflicts with WP Rocket features: | Please deactivate the following %s options which conflict with WP Rocket features:
uk_UA[0]: Будь ласка, деактивуйте таку %s опцію, яка конфліктує з функціоналом WP Rocket:
uk_UA[1]: Будь ласка, деактивуйте такі %s опції, які конфліктують з функціоналом WP Rocket:
uk_UA[2]: Будь ласка, деактивуйте такі %s опції, які конфліктують з функціоналом WP Rocket:
uk_UA[3]: Будь ласка, деактивуйте такі %s опції, які конфліктують з функціоналом WP Rocket:

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = <em>, %3$s = </em>.
en: %1$s %2$sdisable emoji%3$s conflicts with WP Rockets %2$sdisable emoji%3$s
uk_UA: %1$s %2$sвідключення emoji%3$s конфліктує з функцією WP Rocket %2$sвідключення emoji%3$s

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = <em>, %3$s = </em>.
en: %1$s %2$sGZIP compression%3$s conflicts with WP Rocket %2$sGZIP compression%3$s
uk_UA: %1$s %2$sGZIP-компресія%3$s конфліктує з WP Rocket %2$sGZIP-компресією%3$s

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = <em>, %3$s = </em>.
en: %1$s %2$sbrowser caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$sbrowser caching%3$s
uk_UA: %1$s %2$s браузерне кешування %3$s конфліктує з WP Rocket %2$s браузерним кешуванням %3$s

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = <em>, %3$s = </em>.
en: %1$s %2$spage caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$spage caching%3$s
uk_UA: %1$s %2$s кешування сторінок %3$s конфліктує з WP Rocket %2$s кешуванням сторінок %3$s

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = <em>, %3$s = </em>.
en: %1$s %2$sasset optimization%3$s conflicts with WP Rocket %2$sfile optimization%3$s
uk_UA: %1$s %2$s оптимізація ресурсів %3$s конфліктує з Оптимізацією файлів %2$s WP Rocket %3$s

en: Load CSS asynchronously for mobile
uk_UA: Завантажте CSS асинхронно для мобільних пристроїв

en: Your website currently uses the same Critical Path CSS for both desktop and mobile.
uk_UA: Зараз ваш сайт використовує той самий Critical Path CSS для ПК і мобільних.

en: Click the button to enable mobile-specific CPCSS for your site.
uk_UA: Натисніть кнопку, щоб увімкнути CPCSS для конкретних мобільних пристроїв для вашого сайту.

en: Generate Mobile Specific CPCSS
uk_UA: Генерувати Мобільні специфічні CPCSS

en: Critical Path CSS
uk_UA: Шляхи критичних CSS

en: Revert back to the default CPCSS
uk_UA: Повернутися до стандартного CPCSS

en: Facing an issue?
uk_UA: Стикнулися з помилкою?

en: It is not always necessary to deactivate WP Rocket when facing any issues. Most of them can be fixed by deactivating only some options.
uk_UA: Коли виникає помилка не обов'язково відключати WP Rocket повністю. Ви можете відключити певні функції, які визвали помилку.

en: Do you want to use our Safe Mode to troubleshoot WP Rocket?
uk_UA: Ви хочете використовувати наш безпечний режим для усунення несправностей WP Rocket?

note: translators: %1$s = opening strong tag, %2$s = closing strong tag.
en: Yes, apply "%1$sSafe Mode%2$s"
uk_UA: Так, увімкнути %1$sбезпечний режим%2$s

en: No, deactivate and snooze this message for
uk_UA: Ні, деактивуйте та відкладіть це повідомлення для

en: 1 day
uk_UA: 1 день

en: 7 days
uk_UA: 7 днів

en: 30 days
uk_UA: 30 днів

en: Forever
uk_UA: Назавжди

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Confirm
uk_UA: Підтвердити

en: Update lists
uk_UA: Списки оновлень

en: Enable Google Font Optimization
uk_UA: Активувати оптимізацію Google Шрифтів

en: Optimize Google Fonts
uk_UA: Оптимізувати Google Шрифти

en: Clear cache after
uk_UA: Очистити кеш після

en: Import settings
uk_UA: Імпорт опції

en: Add-on status
uk_UA: Стан Додатку

en: Modify options
uk_UA: Змінити параметри

note: translators: %s is a "Learn more" link.
en: Learn more
uk_UA: Дізнатись більше

en: Clear all RocketCDN cache files
uk_UA: Очищення всіх файлів кешу RocketCDN

en: Mobile Cache
uk_UA: Мобільний кеш

en: Cloudflare Cache
uk_UA: Cloudflare Кеш

note: translators: %s is a "Learn more" link.
en: Purges cached resources for your website. %s
uk_UA: Очищає кешовані ресурси для вашого веб-сайту. %s

en: Clear all Cloudflare cache files
uk_UA: Видалити всі файли Cloudflare кешу

en: Congratulations!
uk_UA: Вітання!

en: WP Rocket is now activated and already working for you.
uk_UA: WP Rocket активований і вже працює на вас.

en: Your website should be loading faster now!
uk_UA: Тепер сайт буде працювати швидше!

en: To guarantee fast websites, WP Rocket automatically applies 80% of web performance best practices.
uk_UA: Щоб гарантувати швидку роботу сайтів WP Rocket застосовує 80% найкращих напрацювань з веб-оптимізації.

en: We also enable options that provide immediate benefits to your website.
uk_UA: Ми також активуємо налаштування, які надають негайні вигоди для вашого сайту.

en: My Account
uk_UA: Мій аккаунт

en: Refresh info
uk_UA: Оновити інфо

en: with
uk_UA: з

en: Expiration Date
uk_UA: Дата закінчення

en: View my account
uk_UA: Переглянути Мій аккаунт

en: Frequently Asked Questions
uk_UA: Найбільш поширені питання

en: Still cannot find a solution?
uk_UA: Не знайшли відповідь на своє питання?

en: Submit a ticket and get help from our friendly and knowledgeable Rocketeers.
uk_UA: Створіть заявку та отримайте допомогу від нашої дружньої спільноти.

en: Ask support
uk_UA: Запитайте підтримку

en: Backup your database before you run a cleanup!
uk_UA: Резервує вашу базу даних перед тим, як запустити очищення!

en: Once a database optimization has been performed, there is no way to undo it.
uk_UA: Після того, як оптимізація бази даних була виконана, її неможливо скасувати.

en: Save Changes and Optimize
uk_UA: Зберегти зміни та Оптимізувати

en: Install Imagify
uk_UA: Встановити Imagify

en: WP Rocket was not able to automatically validate your license.
uk_UA: WP Rocket не зміг автоматично перевірити вашу ліцензію.

note: translators: %1$s = <a href=", %2$s =  tutorial href,  %3$s =  " target="_blank">,  %4$s =  </a>.
en: %1$s%2$s%3$stutorial%4$s
uk_UA: %1$s%2$s%3$sпосібник%4$s

note: translators: %1$s = <a href=", %2$s =  support href,  %3$s =  " target="_blank">,  %4$s =  </a>.
en: %1$s%2$s%3$ssupport%4$s
uk_UA: %1$s%2$s%3$sпідтримка%4$s

en: Learn More
uk_UA: Деталі

en: Clear all Sucuri cache files
uk_UA: Видалити всі файли Sucuri кешу

note: translators: %1$s = formatted file size, %2$s = formatted number of entries (don't use %2$d).
en: Files size: %1$s. Number of entries: %2$s.
uk_UA: Розмір файлів: %1$s. Кількість записів: %2$s.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: %1$sDownload the file%2$s.
uk_UA: %1$sЗавантажити файл%2$s.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: %1$sDelete the file%2$s.
uk_UA: %1$sВидалити файл%2$s.

en: Export settings
uk_UA: Експортувати налаштування

en: Download a backup file of your settings
uk_UA: Завантажте резервну копію Ваших налаштувань

en: Download settings
uk_UA: Завантажити налаштування

en: Rollback
uk_UA: Відкат

note: translators: %s = WP Rocket version number.
en: Has version %s caused an issue on your website?
uk_UA: Чи є проблема з версією %s на вашому веб-сайті?

note: translators: %s = WP Rocket previous version.
en: Reinstall version %s
uk_UA: Перевстановити версію %s

en: Debug mode
uk_UA: Режим налагодження

en: Create a debug log file.
uk_UA: Створіть файл журналу налагодження.

en: Getting Started
uk_UA: Розпочнемо

en: Getting Started with WP Rocket
uk_UA: Розпочнемо з WP Rocket

en: Finding the Best Settings for Your Site
uk_UA: Пошук найкращих налаштувань для Вашого сайту

en: How to Check if WP Rocket is Caching Your Site
uk_UA: Як перевірити, чи WP Rocket кешує ваш сайт

en: How Preloading Works
uk_UA: Як працює Предзавантаження

en: Passing the Core Web vitals
uk_UA: Проходження основних Web показників

en: How to improve LCP with WP Rocket
uk_UA: Як покращити LCP за допомогою WP Rocket

en: How to improve CLS with WP Rocket
uk_UA: Як покращити CLS за допомогою WP Rocket

en: Troubleshooting
uk_UA: Вирішення проблем

en: Troubleshooting Display Issues with File Optimization
uk_UA: Вирішення проблем з відображенням через Оптимізацію файлів

en: How to Find the Right JavaScript to Exclude
uk_UA: Як знайти правильний JavaScript для виключення

en: How External Content Slows Your Site
uk_UA: Як зовнішній контент уповільнює Ваш сайт

en: Set Up the Cloudflare Add-on
uk_UA: Налаштувати додаток Cloudflare

en: WP Rocket Settings
uk_UA: WP Rocket Налаштування

note: translators: %s = Plugin version number.
en: version %s
uk_UA: версія %s

en: Show Sidebar
uk_UA: Показати сайдбар

en: Rocket Analytics
uk_UA: Rocket аналітика

en: WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
uk_UA: WP Rocket ніколи не буде передавати будь-які доменні імена або адреси електронної пошти (крім перевірки ліцензії), IP-адреси або ключі API сторонніх виробників.

en: Activate Rocket analytics
uk_UA: Активувати Rocket analytics

en: It is a great starting point to fix some of the most common issues.
uk_UA: Це чудова відправна точка для виправлення деяких найбільш поширених проблем.

en: Read the documentation
uk_UA: Прочитайте документацію

en: What WP Rocket Does For You By Default
uk_UA: Що WP Rocket для вас робить одразу після активації:

en: Quick Actions
uk_UA: Швидкі дії

en: Regenerate Critical CSS
uk_UA: Перестворити критичні CSS

en: Need Help?
uk_UA: Потрібна допомога?

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: I agree to share anonymous data with the development team to help improve WP Rocket. %1$sWhat info will we collect?%2$s
uk_UA: Я згоден поділитися анонімними даними з командою розробників, для поліпшення WP Rocket. %1$sЯку інформацію ми збираємо?%2$s
