WP Rocket 3.22.1 - en to cs_CZ translation catalogue (748 entries)

note: Description of the plugin
en: The best WordPress performance plugin.
cs_CZ: Nejlepší plugin pro zvýšení výkonu WordPressu.

note: Translators: %s = Hosting name.
en: Your site is hosted on %s, we have enabled Varnish auto-purge for compatibility.
cs_CZ: Váš web je hostován u %s, z důvodu kompatibility bylo aktivováno automatické vyprázdnění Varnish mezipaměti.

en: Cloudflare did not provide any reply. Please try again later.
cs_CZ: Cloudflare neposkytlo žádnou odpověď. Zkuste to prosím znovu později.

en: Cloudflare unexpected response
cs_CZ: Neočekávaná odpověď Cloudflare

en: Missing Cloudflare result.
cs_CZ: Chybí výsledek Cloudflare.

en: Incorrect Cloudflare email address or API key.
cs_CZ: Chybná Cloudflare emailová adresa nebo API klíč.

note: translators: %1$s = opening link; %2$s = closing link
en: Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
cs_CZ: Další pokyny naleznete v %1$sdokumentaci%2$s.

en: Incorrect Cloudflare Zone ID.
cs_CZ: Neplatné Cloudflare Zone ID.

note: translators: %1$s = opening link; %2$s = closing link
en: Cloudflare email and/or API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
cs_CZ: Cloudflare email a / nebo API klíč nejsou nastaveny. Podrobnější informace naleznete v %1$sdokumentaci%2$s.

en: Missing Cloudflare Zone ID.
cs_CZ: Chybí Cloudflare Zone ID.

en: It looks like your domain is not set up on Cloudflare.
cs_CZ: Tato doména není v Cloudflare nastavena.

en: days
cs_CZ: dny

en: seconds
cs_CZ: sekundy

en: minutes
cs_CZ: minuty

en: hours
cs_CZ: hodiny

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>, %3$s = CloudFare API return message.
en: %1$sWP Rocket:%2$s %3$s
cs_CZ: %1$sWP Rocket\:%2$s %3$s

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: %1$sWP Rocket:%2$s Cloudflare cache successfully purged.
cs_CZ: %1$sWP Rocket\:%2$s Cache Cloudflare byla úspěšně vymazána.

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare development mode error: %s
cs_CZ: Cloudflare chyba režimu pro vývojáře: %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare development mode %s
cs_CZ: Cloudflare režim pro vývojáře %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare cache level error: %s
cs_CZ: Cloudflare chyba úrovně mezipaměti: %s

note: translators: %s is the caching level returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare cache level set to %s
cs_CZ: Cloudflare úroveň mezipaměti byla nastavena na hodnotu %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare rocket loader error: %s
cs_CZ: Chyba Cloudflare RocketLoaderu: %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare rocket loader %s
cs_CZ: Cloudflare RocketLoader %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare browser cache error: %s
cs_CZ: Cloudflare chyba mezipaměti prohlížeče: %s

note: translators: %s is the message returned by the CloudFlare API.
en: Cloudflare browser cache set to %s
cs_CZ: Cache prohlížeče Cloudflare nastaven na %s

note: translators: %1$s = strong opening tag, %2$s = strong closing tag.
en: %1$sWP Rocket:%2$s Optimal settings activated for Cloudflare:
cs_CZ: %1$sWP Rocket\:%2$s Optimalizovaná nastavení aktivována pro Cloudflare\:

note: translators: %1$s = strong opening tag, %2$s = strong closing tag.
en: %1$sWP Rocket:%2$s Optimal settings deactivated for Cloudflare, reverted to previous settings:
cs_CZ: %1$sWP Rocket\:%2$s Optimální nastavení pro Cloudflare bylo deaktivováno, nastaveno předchozí nastavení\:

note: translators: %s is the error message returned by the API.
en: Sucuri cache purge error: %s
cs_CZ: Sucuri chyba vyprázdnění mezipaměti: %s

en: The Sucuri cache is being cleared. Note that it may take up to two minutes for it to be fully flushed.
cs_CZ: Čištění mezipaměti Sucuri bylo zahájeno. Nezapomeňte, že tato akce může trvat až dvě minuty.

en: Sucuri firewall API key was not found.
cs_CZ: Sucuri API klíč firewallu nebyl nalezen.

en: Sucuri firewall API key is invalid.
cs_CZ: Sucuri API klíč firewallu je neplatný.

note: translators: %s is an error message.
en: Error when contacting Sucuri firewall API. Error message was: %s
cs_CZ: Chyba při kontaktování Sucuri firewall API. Chybová zpráva je následující: %s

en: Could not get a response from the Sucuri firewall API.
cs_CZ: Nepodařilo se dostat odpověď od Sucuri firewall API.

en: Got an invalid response from the Sucuri firewall API.
cs_CZ: Byla přijata neplatná odpověď od Sucuri firewall API.

en: The Sucuri firewall API returned an unknown error.
cs_CZ: Sucuri firewall API vrátilo neznámou chybu.

note: translators: %s is an error message.
en: The Sucuri firewall API returned the following error: %s | The Sucuri firewall API returned the following errors: %s
cs_CZ[0]: Sucuri firewall API vrátilo následující chybu: %s
cs_CZ[1]: Sucuri firewall API vrátilo následující chyby: %s
cs_CZ[2]: Sucuri firewall API vrátilo následující chyby: %s
cs_CZ[3]: Sucuri firewall API vrátilo následující chyby: %s

en: WebP cache is disabled by filter.
cs_CZ: Mezipaměť WebP je zakázána filtrem.

note: Translators: %1$s = plugin name(s), %2$s = opening <a> tag, %3$s = closing </a> tag.
en: You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s
cs_CZ[0]: Pro převod obrázků do formátu WebP používáte plugin %1$s . WP Rocket vytvoří samostatné soubory mezipaměti, které budou poskytovat WebP obrázky. Pokud chcete, aby je poskytoval WP Rocket, aktivujte tuto možnost. %2$sVíce informací%3$s
cs_CZ[1]: Pro převod obrázků do formátu WebP používáte plugin %1$s . WP Rocket vytvoří samostatné soubory mezipaměti, které budou poskytovat WebP obrázky. Pokud chcete, aby je poskytoval WP Rocket, aktivujte tuto možnost. %2$sVíce informací%3$s
cs_CZ[2]: Pro převod obrázků do formátu WebP používáte plugin %1$s . WP Rocket vytvoří samostatné soubory mezipaměti, které budou poskytovat WebP obrázky. Pokud chcete, aby je poskytoval WP Rocket, aktivujte tuto možnost. %2$sVíce informací%3$s
cs_CZ[3]: Pro převod obrázků do formátu WebP používáte plugin %1$s . WP Rocket vytvoří samostatné soubory mezipaměti, které budou poskytovat WebP obrázky. Pokud chcete, aby je poskytoval WP Rocket, aktivujte tuto možnost. %2$sVíce informací%3$s

note: Translators: %1$s = plugin name(s), %2$s = opening <a> tag, %3$s = closing </a> tag.
en: You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s
cs_CZ[0]: Pro převod obrázků do formátu WebP používáte plugin %1$s . WP Rocket vytvoří samostatné soubory mezipaměti, které budou poskytovat WebP obrázky. %2$sVíce informací%3$s
cs_CZ[1]: Pro převod obrázků do formátu WebP používáte plugin %1$s . WP Rocket vytvoří samostatné soubory mezipaměti, které budou poskytovat WebP obrázky. %2$sVíce informací%3$s
cs_CZ[2]: Pro převod obrázků do formátu WebP používáte plugin %1$s . WP Rocket vytvoří samostatné soubory mezipaměti, které budou poskytovat WebP obrázky. %2$sVíce informací%3$s
cs_CZ[3]: Pro převod obrázků do formátu WebP používáte plugin %1$s . WP Rocket vytvoří samostatné soubory mezipaměti, které budou poskytovat WebP obrázky. %2$sVíce informací%3$s

note: Translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: %5$sWe have not detected any compatible WebP plugin!%6$s%4$s If you don’t already have WebP images on your site consider using %3$sImagify%2$s or another supported plugin. %1$sMore info%2$s %4$s If you are not using WebP do not enable this option.
cs_CZ: %5$sNenašli jsme žádný kompatibilní plugin WebP.%6$s%4$s Pokud na svém webu ještě nemáte obrázky ve formátu WebP, zvažte použití %3$sImagify %2$snebo jiného podporovaného pluginu. %1$sVíce informací %2$s%4$sPokud nepoužíváte WebP, tuto možnost neaktivujte.

en: WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images.
cs_CZ: WP Rocket vytvoří samostatné soubory mezipaměti, které budou poskytovat WebP obrázky.

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Docs
cs_CZ: Dokumentace

en: FAQ
cs_CZ: Časté dotazy

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Clear this cache
cs_CZ: Vymazat tuto mezipaměť

en: Settings import failed: you do not have the permissions to do this.
cs_CZ: Selhal import nastavení: pro tuto akci nemáte dostatečné oprávnění.

en: Settings import failed: no file uploaded.
cs_CZ: Selhal import nastavení: žádný soubor nebyl nahrán.

en: Settings import failed:
cs_CZ: Selhal import nastavení:

en: Settings import failed: unexpected file content.
cs_CZ: Selhal import nastavení: nesprávný typ souboru.

en: Settings imported and saved.
cs_CZ: Nastavení bylo importováno a uloženo.

en: Excluded CSS Files
cs_CZ: Vyloučené CSS soubory

en: Excluded Inline JavaScript
cs_CZ: Vyloučený vložený JavaScript

en: Excluded JavaScript Files
cs_CZ: Vyloučené soubory JavaScriptu

en: Defer JavaScript Files
cs_CZ: Odložené soubory JavaScript

en: Excluded Delay JavaScript Files
cs_CZ: Vyloučené soubory JavaScript způsobující zpomalení

en: Never Cache URL(s)
cs_CZ: Nevytvářet mezipaměť pro tyto URL

en: Never Cache User Agent(s)
cs_CZ: User Agent nepřijímající soubory mezipaměti

en: Always Purge URL(s)
cs_CZ: URL u kterých se má vždy vyprázdnit mezipaměť

en: Exclude files from CDN
cs_CZ: Vyloučení souborů z CDN

note: translators: 1 and 2 can be anything.
en: %1$s: <em>%2$s</em>
cs_CZ: %1$s:<em>%2$s</em>

en: The following pattern is invalid and has been removed: | The following patterns are invalid and have been removed:
cs_CZ[0]: Následující vzorek je neplatný a byl odebrán:
cs_CZ[1]: Následující vzorek jsou neplatné a byly odebrány:
cs_CZ[2]: Následující vzorek jsou neplatné a byly odebrány:
cs_CZ[3]: Následující vzorek jsou neplatné a byly odebrány:

en: More info
cs_CZ: Více informací

en: Clear cache
cs_CZ: Vymazat mezipaměť

note: translators: %1$s WP Rocket plugin name; %2$s = file name.
en: <strong>%1$s</strong> has not been deactivated due to missing writing permissions.<br>
    Make <strong>%2$s</strong> writeable and retry deactivation, or force deactivation now:
cs_CZ: <strong>%1$s</strong> nebyl deaktivován z důvodu chybějících práv k zápisu.<br>
    Nastavte souboru <strong>%2$s</strong> práva pro zápis a zkuste plugin opět deaktivovat, nebo proveďte vynucenou deaktivaci:

note: translators: %s is WP Rocket plugin name.
en: <strong>%s</strong>: One or more plugins have been enabled or disabled, clear the cache if they affect the front end of your site.
cs_CZ: <strong>%s</strong>: Jeden nebo více pluginů bylo aktivováno nebo deaktivováno. Pokud mají vlil na veřejnou část webu, pak raději vymažte mezipaměť.

note: translators: %s is WP Rocket plugin name.
en: <strong>%s</strong>: The following plugins are not compatible with this plugin and may cause unexpected results:
cs_CZ: <strong>%s</strong>: Následující pluginy nejsou kompatibilní s tímto pluginem a mohou způsobit neočekávané výsledky:

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: WP Rocket Footer JS is not an official add-on. It prevents some options in WP Rocket from working correctly. Please deactivate it if you have problems.
cs_CZ: WP Rocket Footer JS je neoficiální doplněk. Některá nastavení v kombinaci s tímto doplňkem správně nefungují. Pokud se vyskytnou problémy s WP Rocket, deaktivujte jej prosím.

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Endurance Cache is currently enabled, which will conflict with WP Rocket Cache. Please set the Endurance Cache cache level to Off (Level 0) on the %1$sSettings > General%2$s page to prevent any issues.
cs_CZ: Nyní je aktivní Endurance Cache, která bude v konfliktu s mezipamětí WP Rocket. Nastavte úroveň Endurance Cache na Off (úroveň 0) na stránce %1$sSettings > General %2$s, aby se zabránilo problémům.

note: translators: %1$s WP Rocket plugin name; %2$s = opening link; %3$s = closing link
en: %1$s: A custom permalink structure is required for the plugin to work properly. %2$sGo to permalinks settings%3$s
cs_CZ: %1$s: Pro správnou funkci pluginu je vyžadována vlastní struktura trvalých odkazů. %2$sPřejděte na nastavení trvalých odkazů%3$s

note: translators: %s = plugin name.
en: %s could not modify the .htaccess file due to missing writing permissions.
cs_CZ: %s nemohlo upravit soubor .htaccess kvůli omezených práv pro zápis.

note: translators: This is a doc title! %1$s = opening link; %2$s = closing link
en: Troubleshoot: %1$sHow to make system files writeable%2$s
cs_CZ: Odstraňování problémů: %1$sJakudělit systémovým souborům práva k zápisu%2$s

en: Don’t worry, WP Rocket’s page caching and settings will still function correctly.
cs_CZ: Nebojte se, nastavení a mezipaměť WP Rocket bude pořád správně fungovat.

en: For optimal performance, adding the following lines into your .htaccess is recommended (not required):
cs_CZ: Pro optimální funkčnost byste měli přidat následující řádky do souboru .htaccess (nepovinné):

en: Would you allow WP Rocket to collect non-sensitive diagnostic data from this website?
cs_CZ: Chcete WP Rocket povolit sběr diagnostických dat z tohoto webu?

en: This would help us to improve WP Rocket for you in the future.
cs_CZ: Pomůže to do budoucna zlepšit WP Rocket podle Vás, uživatelů.

note: translators: button text, click will expand data collection preview
en: What info will we collect?
cs_CZ: Jaké údaje budou shromažďovány?

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect if granted permission. WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
cs_CZ: Níže je podrobné zobrazení všech údajů, které bude v případě povolení oprávnění WP Rocket shromažďovat. WP Rocket nikdy nebude posílat názvy domén nebo emailové adresy (kromě ověření licence), IP adresy nebo API klíče třetích stran.

note: translators: button text for data collection opt-in
en: Yes, allow
cs_CZ: Ano, povolit

note: translators: button text for data collection opt-in
en: No, thanks
cs_CZ: Ne

note: translators: %s = plugin name.
en: %s: Cache cleared.
cs_CZ: %s: Mezipaměť byla vymazána.

note: translators: %s = plugin name.
en: %s: Post cache cleared.
cs_CZ: %s: Mezipaměť příspěvku byla vymazána.

note: translators: %s = plugin name.
en: %s: Term cache cleared.
cs_CZ: %s: Mezipaměť položky byla vymazána.

note: translators: %s = plugin name).
en: %s: User cache cleared.
cs_CZ: %s: Uživatelská mezipaměť byla vymazána.

en: Dismiss this notice
cs_CZ: Zavřít toto oznámení

en: Clear Used CSS
cs_CZ: Vymazat použité CSS

en: Stop Preload
cs_CZ: Zastavit prednačítání

en: Turn on Remove Unused CSS
cs_CZ: Zapnout nepoužívané CSS

en: Enable “Separate Cache Files for Mobile Devices” now
cs_CZ: Nyní povolte „Oddělit soubory mezipaměti pro mobilní zařízení“

en: Force deactivation
cs_CZ: Vynutit vypnutí

en: The following code should have been written to this file:
cs_CZ: Následující kód by měl být zapsán do tohoto souboru:

note: translators: %s = plugin name.
en: %s cannot configure itself due to missing writing permissions.
cs_CZ: %s se nemůže nastavit kvůli chybějícím oprávněním k zápisu.

note: translators: %s = file/folder name
en: Affected file/folder: %s
cs_CZ: Ovlivněný soubor/složka: %s

en: The debug file could not be deleted.
cs_CZ: Soubor ladění se nepodařilo vymazat.

note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = Plugin version.
en: To function properly, %1$s %2$s requires at least:
cs_CZ: Pro správnou funkčnost %1$s %2$s je vyžadováno alespoň:

note: Translators: %1$s = PHP version required.
en: PHP %1$s. To use this WP Rocket version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %1$s or higher.
cs_CZ: PHP %1$s. Pokud chcete používat tuto verzi WP Rocket, požádejte svůj webhosting o pomoc s upgradem serveru na PHP %1$s nebo vyšší.

note: Translators: %1$s = WordPress version required.
en: WordPress %1$s. To use this WP Rocket version, please upgrade WordPress to version %1$s or higher.
cs_CZ: WordPress %1$s. Pokud chcete používat tuto verzi WP Rocket, tak musíte aktualizovat WordPress na verzi %1$s nebo vyšší.

en: If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
cs_CZ: Pokud nemáte možnost přechodu na požadovanou verzi, můžete WP Rocket přeinstalovat na předchozí verzi, pomoci níže zobrazeného tlačítka.

note: Translators: %s = Previous plugin version.
en: Re-install version %s
cs_CZ: Přeinstalovat verzi %s

note: translators: %s is the plugin name.
en: %s Update Rollback
cs_CZ: Obnovení předchozí verze %s

note: translators: %1$s = missing tags;
en: Failed to detect the following requirement in your theme: closing %1$s. | Failed to detect the following requirements in your theme: closing %1$s.
cs_CZ[0]: Nepodařilo se identifikovat následující požadavek šablony: uzavírací značky %1$s.
cs_CZ[1]: Nepodařilo se identifikovat následující požadavky šablony: uzavírací značky %1$s.
cs_CZ[2]: Nepodařilo se identifikovat následující požadavky šablony: uzavírací značky %1$s.
cs_CZ[3]: Nepodařilo se identifikovat následující požadavky šablony: uzavírací značky %1$s.

en: Clear and Preload Cache
cs_CZ: Vymazat a načíst mezipaměť

en: Clear Cache
cs_CZ: Vymazat mezipaměť

en: All languages
cs_CZ: Všechny jazyky

en: Clear this post
cs_CZ: Vymazat mezipaměť tohoto příspěvku

en: Purge this URL
cs_CZ: Vymazat mezipaměť pro tuto URL

en: Purge Sucuri cache
cs_CZ: Vyprázdnit Sucuri mezipaměť

en: Purge RocketCDN cache
cs_CZ: Vyčistit mezipaměť RocketCDN

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Not Allowed
cs_CZ: Není povoleno

en: Imagify installed! Click here to start using it.
cs_CZ: Imagify plugin byl nainstalován! Klikněte zde a začněte jej používat.

note: translators: %1$s = Plugin Name.
en: %1$s recommends you to optimize your images for even better website performance.
cs_CZ: %1$sdoporučujeme Vám optimalizovat obrázky pro ještě lepší výkon webových stránek.

en: Dismissed.
cs_CZ: Zavřít.

en: Activated
cs_CZ: Aktivováno

en: Install
cs_CZ: Instalovat

en: Get it Now
cs_CZ: Nyní získat

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Optimize Performance
cs_CZ: Optimalizovat výkon

en: Speed Up Your Website, Instantly
cs_CZ: Zrychlete okamžitě svůj web

en: WP Rocket is the easiest way to make your WordPress website faster and boost your Google PageSpeed score. Get more traffic, better engagement, and higher conversions effortlessly.
cs_CZ: WP Rocket je nejjednodušší způsob, jak zrychlit váš webna  WordPressu a zvýšit skóre Google PageSpeed. Získejte více návštěvníků, lepší zapojení a vyšší konverze bez námahy.

en: Speed Up Your Website With Lighter Images
cs_CZ: Zrychlete svůj web pomocí optimalizace obrázků

en: Imagify is the easiest WordPress image optimizer. It automatically compresses images, converts them to WebP and AVIF formats, and lets you resize and optimize with just one click!
cs_CZ: Imagify je nejjednodušší optimalizátor obrázků pro WordPress. Automaticky komprimuje obrázky, převádí je do formátů WebP a AVIF a umožňuje Vám změnit jejich velikost a optimalizovat je jediným kliknutím!

en: Boost Traffic
cs_CZ: Zvyšte návštěvnost svého webu

en: The Swiss Army Knife of SEO Tools
cs_CZ: Švýcarský nůž mezi SEO nástroji

en: Rank Math SEO is the Best WordPress SEO plugin with the features of many SEO and AI SEO tools in a single package to help multiply your SEO traffic.
cs_CZ: Rank Math SEO je nejlepší plugin pro WordPress SEO, který v jednom balíčku nabízí mnoho funkcí pro SEO a AI SEO nástrojů, které vám pomohou znásobit Váš SEO provoz.

en: Protect & Secure
cs_CZ: Ochrana a zabezpečení

en: The Easiest Way to Protect Your Website
cs_CZ: Nejjednodušší způsob, jak ochránit svůj web

en: BackWPup is the most comprehensive and user-friendly backup & restore plugin for WordPress. Easily schedule automatic backups, securely store and restore with just a few clicks!
cs_CZ: BackWPup je nejkomplexnější a nejvíce uživatelsky přívětivý plugin pro zálohování a obnovu dat pro WordPress. Snadno naplánujte automatické zálohování, bezpečně ukládejte a obnovujte data pouhými několika kliknutími!

en: GDPR/CCPA Cookie Consent Banner
cs_CZ: GDPR/CCPA banner pro souhlas s cookies

en: One of the easiest, most comprehensive, and popular cookie consent plugins available. Google Gold Certified Partner to quickly comply with data privacy laws from around the world.
cs_CZ: Jeden z nejjednodušších, nejkomplexnějších a nejoblíbenějších pluginů pro souhlas s používáním souborů cookie. Certifikovaný partner Google Gold pro rychlé dodržování zákonů na ochranu osobních údajů po celém světě.

en: Install Imagify Plugin
cs_CZ: Instalovat plugin Imagify

en: Activate Imagify
cs_CZ: Aktivovat Imagify

en: Install Imagify for Free
cs_CZ: Zdarma instalovat Imagify

en: Speed up your website and boost your SEO by reducing image file sizes without losing quality with Imagify.
cs_CZ: Zrychlete si web a zlepšete si SEO optimalizací obrázků bez ztráty kvality pomoci pluginu Imagify.

en: More details
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti

note: translators: %d is the number of pages preloaded.
en: Sitemap preload: %d pages have been cached.
cs_CZ: Předběžné načítání map webu: %d stránek bylo uloženo do mezipaměti.

note: translators: %d = Number of pages preloaded.
en: Sitemap preload: %d uncached pages have now been preloaded. (refresh to see progress)
cs_CZ: Předběžné načítání map webu: %d neuložených stránek v mezipaměti bylo předběžně načteno. (obnovte pro zobrazení postupu)

note: translators: %s is an URL.
en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WP-Rocket.me or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, <a href="%s">contact support</a>.
cs_CZ: Vyskytla se neočekávaná chyba. Chyba může být na straně WP-Rocket.me nebo v nastavení vašeho serveru. Pokud máte nadále problémy, <a href="%s">kontaktujte technickou podporu</a>.

en: Choose a domain from the list
cs_CZ: Vyberte doménu ze seznamu

en: No domain available in your Cloudflare account
cs_CZ: V účtu Cloudflare není k dispozici žádná doména

en: Curl is disabled on your server. Please ask your host to enable it. This is required for the Cloudflare Add-on to work correctly.
cs_CZ: cURL funkce je zakázána. Požádejte technickou podporu hostingu, aby cURL aktivovala. Tato funkce je nezbytná pro správnou funkčnost Cloudflare rozšíření.

note: translators: %1$s = opening link; %2$s = closing link
en: Cloudflare email, API key and Zone ID are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
cs_CZ: Cloudflare email, API klíč a Zone ID nejsou nastaveny. Další pokyny naleznete v %1$sdokumentaci%2$s.

note: translators: %1$s = opening link; %2$s = closing link
en: Cloudflare email and API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
cs_CZ: Cloudflare email a API klíč nejsou nastaveny. Další pokyny naleznete v %1$sdokumentaci%2$s.

en: Connection to Cloudflare failed
cs_CZ: Připojení ke Cloudflare selhalo

en: <strong>WP Rocket:</strong> Cloudflare cache successfully purged.
cs_CZ: <strong>WP Rocket:</strong> Cloudflare mezipaměť byla úspěšně vyprázdněna.

en: The following scheduled event failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended: | The following scheduled events failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended:
cs_CZ[0]: Nepodařilo se spustit následující plánovanou událost. Systém CRON pravděpodobně nepracuje správně, což může zabránit správnému chodu některých funkcí WP Rocket:
cs_CZ[1]: Nepodařilo se spustit následující plánované události. Systém CRON pravděpodobně nepracuje správně, což může zabránit správnému chodu některých funkcí WP Rocket:
cs_CZ[2]: Nepodařilo se spustit následující plánované události. Systém CRON pravděpodobně nepracuje správně, což může zabránit správnému chodu některých funkcí WP Rocket:
cs_CZ[3]: Nepodařilo se spustit následující plánované události. Systém CRON pravděpodobně nepracuje správně, což může zabránit správnému chodu některých funkcí WP Rocket:

en: Please contact your host to check if CRON is working.
cs_CZ: Obraťte se na poskytovatele hostingu a zjistěte, zda je CRON funkční.

en: OPcache purge failed.
cs_CZ: Vyprázdnění OPcache se nezdařilo.

en: OPcache successfully purged
cs_CZ: OPcache byla úspěšně vyprázdněna

en: Yoast SEO XML sitemap
cs_CZ: Yoast SEO XML mapa webu

note: translators: %s = Name of the plugin. translators: %s = plugin name, e.g. Yoast SEO.
en: We automatically detected the sitemap generated by the %s plugin. You can check the option to preload it.
cs_CZ: Automaticky byl detekován soubor mapy webu vygenerovaný pluginem %s. Můžete použít možnost předběžného načtení.

note: translators: 1 and 3 are link openings, 2 is a link closing.
en: %1$sReturn to WP Rocket%2$s or %3$sgo to Plugins page%2$s
cs_CZ: %1$sZpět k WP Rocket%2$s nebo %3$spřejít na stránku pluginů%2$s

en: All in One SEO XML sitemap
cs_CZ: All in One SEO XML mapy stránek

en: Rank Math XML sitemap
cs_CZ: Rank Math XML mapa webu

en: SEOPress XML sitemap
cs_CZ: SEOPress XML mapa webu

en: The SEO Framework XML sitemap
cs_CZ: The SEO Framework XML mapa webu

en: Jetpack XML Sitemaps
cs_CZ: Jetpack XML mapy webu

en: Preload the sitemap from the Jetpack plugin
cs_CZ: Předběžně načítat mapu webu z pluginu Jetpack

en: WP Rocket Options
cs_CZ: Možnosti WP Rocket

en: Never cache this page
cs_CZ: Nikdy tuto stránku neukládat do mezipaměti

en: Activate these options on this post:
cs_CZ: Aktivujte možnosti jen pro tento příspěvek:

note: translators: %s is the name of the option.
en: Activate first the %s option.
cs_CZ: Nejprve aktivujte možnost %s.

note: translators: %1$s = opening strong tag, %2$s = closing strong tag.
en: %1$sNote:%2$s None of these options will be applied if this post has been excluded from cache in the global cache settings.
cs_CZ: %1$sPoznámka:%2$s Žádné z těchto nastavení nebude použito, pokud jste tomuto příspěvku zakázali ukládání do mezipaměti globálním nastavením WP Rocket.

en: <strong>JS</strong> files with Deferred Loading JavaScript
cs_CZ: <strong>JS</strong> soubory s odloženým načítáním jazyka JavaScript

en: Add URL
cs_CZ: Přidat URL

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
cs_CZ: Před nahráním souboru s importem budete ještě muset vyřešit následující chybu:

note: translators: %s is the maximum upload size set on the current server.
en: Choose a file from your computer (maximum size: %s)
cs_CZ: Zvolte soubor ze svého počítače (maximální velikost: %s)

en: Upload file and import settings
cs_CZ: Nahrát soubor a importovat nastavení

en: Your Cloudflare credentials are valid.
cs_CZ: Vaše přihlašovací údaje ke Cloudflare jsou platné.

en: Your Cloudflare credentials are invalid!
cs_CZ: Vaše přihlašovací údaje ke Cloudflare jsou neplatné!

en: Save and optimize
cs_CZ: Uložit a optimalizovat

en: Optimize
cs_CZ: Optimalizovat

[ctx: screen-reader-text]
en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

[ctx: screen-reader-text]
en: Performance tip:
cs_CZ: Výkonnostní tip:

[ctx: screen-reader-text]
en: Third-party feature detected:
cs_CZ: Zjištěna funkce třetích stran:

[ctx: screen-reader-text]
en: Warning:
cs_CZ: Varování:

[ctx: button text]
en: Download settings
cs_CZ: Stáhnout nastavení

en: Replace site's hostname with:
cs_CZ: Nahraďte název hostitelského webu pomocí:

en: reserved for
cs_CZ: rezervováno pro

en: All files
cs_CZ: Všechny soubory

en: Images
cs_CZ: Obrázky

en: Add CNAME
cs_CZ: Přidat CNAME

en: Watch the video
cs_CZ: Přehrát video

en: Basic
cs_CZ: Základní

en: Static Files
cs_CZ: Statické soubory

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Database
cs_CZ: Databáze

en: Preload
cs_CZ: Předběžné načítání

en: Tools
cs_CZ: Nástroje

en: License
cs_CZ: Licence

note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = Plugin version, %3$s = PHP version required.
en: %1$s %2$s requires at least PHP %3$s to function properly. To use this version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %3$s or higher. If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
cs_CZ: Pro správnou funkčnost %1$s verze %2$s je vyžadováno PHP %3$s a novější. Chcete-li tuto verzi použít, požádejte svůj webhosting o pomoc se změnou PHP na verzi %3$s nebo novější. Pokud nemůžete přejít na novější verzi, můžete se vrátit zpět k předchozí verzi pomocí níže zobrazeného tlačítka.

note: translators: 1: PHP class name, 2: version number, 3: replacement class name.
en: The called class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
cs_CZ: Volaná třída %1$s je <strong>zastaralá</strong> od verze %2$s! Místo toho použijte třídu %3$s.

note: translators: 1: PHP class name, 2: version number.
en: The called class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s!
cs_CZ: Volaná třída %1$s je <strong>zastaralá</strong> od verze %2$s!

en: weekly
cs_CZ: týdně

en: Revisions
cs_CZ: Starší verze

en: Auto Drafts
cs_CZ: Automatické koncepty

en: Trashed Posts
cs_CZ: Odstraněné příspěvky

en: Spam Comments
cs_CZ: Komentáře označené jako spam

en: Trashed Comments
cs_CZ: Odstraněné komentáře

en: Transients
cs_CZ: Dočasná data

en: Tables
cs_CZ: Tabulky

en: monthly
cs_CZ: měsíčně

en: Database optimization process is running
cs_CZ: Probíhá optimalizace databáze

en: Database optimization process is complete. Everything was already optimized!
cs_CZ: Optimalizace databáze byla dokončena. Všechno již bylo optimalizováno!

en: Database optimization process is complete. List of optimized items below:
cs_CZ: Optimalizace databáze byla dokončena. Níže je zobrazen seznam optimalizovaných položek:

note: translators: %1$d = number of items optimized, %2$s = type of optimization
en: %1$d %2$s optimized.
cs_CZ: Optimalizováno %1$d %2$s.

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>, %3$s = <a>, %4$s = </a>.
en: %1$sWP Rocket:%2$s We detected that the website domain has changed. The configuration files must be regenerated for the page cache and all other optimizations to work as intended. %3$sLearn More%4$s
cs_CZ: %1$sWP Rocket:%2$sZjistili jsme, že se změnila doména webové stránky. Aby cache pro stránky a všechny ostatní optimalizace fungovaly tak, jak mají, je nutné znovu vygenerovat konfigurační soubory.%3$s Další informace%4$s

en: Regenerate WP Rocket configuration files now
cs_CZ: Obnovit konfigurační soubory WP Rocket

en: No Subscription
cs_CZ: Žádné předplatné

en: Next Billing Date
cs_CZ: Datum příští fakturace

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Validate License
cs_CZ: Ověřit licenci

en: Unavailable
cs_CZ: Nedostupné

en: API key
cs_CZ: API klíč

en: Email address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Dashboard
cs_CZ: Nástěnka

en: Get help, account info
cs_CZ: Nápověda, informace o účtu

en: File Optimization
cs_CZ: Optimalizace souborů

en: Optimize CSS & JS
cs_CZ: Optimalizace CSS a JS

note: translators: %1$s = type of minification (HTML, CSS or JS), %2$s = “WP Rocket”.
en: %1$s Minification is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable this option in Autoptimize.
cs_CZ:  %1$sMinifikace je aktuálně aktivována v <strong>Autoptimize</strong>. Pokud chcete použít %2$s minifikaci, deaktivujte tuto možnost v Autoptimize.

en: CSS Files
cs_CZ: Soubory CSS

en: JavaScript Files
cs_CZ: Soubory JavaScriptu

note: translators: %1$s = type of minification (HTML, CSS or JS), %2$s = “WP Rocket”.
en: %1$s Minification is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable those options in Autoptimize.
cs_CZ: Zmenšování %1$s je aktuálně aktivováno v pluginu <strong>Autoptimize</strong>. Chcete-li použít zmenšování od %2$s, deaktivujte tyto možnosti v pluginu Autoptimize.

note: translators: %1$s = opening </a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Also, please check our %1$sdocumentation%2$s for a list of compatibility exclusions.
cs_CZ: Podívejte se také do naší %1$sdokumentace%2$s, kde najdete seznam výjimek z kompatibility.

en: Internal scripts are excluded by default to prevent issues. Remove them to take full advantage of this option.
cs_CZ: Interní skripty jsou ve výchozím nastavení vyloučeny, aby se předešlo problémům. Odstraňte je, abyste mohli tuto možnost plně využít.

note: translators: %1$s = opening </a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: If this causes trouble, restore the default exclusions, found %1$shere%2$s
cs_CZ: Pokud to způsobuje potíže, obnovte výchozí vyloučení, která najdete %1$szde%2$s.

en: Minify CSS files
cs_CZ: Zmenšit soubory CSS

en: Minify CSS removes whitespace and comments to reduce the file size.
cs_CZ: Zmenšení CSS odstraní mezery a komentáře pro zmenšení velikosti.

en: Specify URLs of CSS files to be excluded from minification (one per line).
cs_CZ: Zadejte adresy URL souborů CSS, které mají být vyloučeny z minifikace (jedna na řádek).

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).css wildcards to exclude all CSS files located at a specific path.
cs_CZ: <strong>Interní:</strong>  Interní: Část URL adresy týkající se domény bude automaticky odstraněna. Použijte znaky (.*).css k vyloučení všech souborů CSS umístěných na konkrétní cestě.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external CSS. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: <strong>3. strana:</strong> Chcete-li vyloučit externí CSS, použijte buď úplnou cestu URL, nebo pouze název domény. %1$sVíce informací%2$s

en: Optimize CSS delivery
cs_CZ: Optimalizovat doručování CSS

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance, but limited only to the users with active license.
cs_CZ: Optimalizace doručování CSS eliminuje CSS blokující vykreslování na Vašem webu. Lze vybrat pouze jednu metodu. Pro optimální výkon se doporučuje odstranit nepoužívané CSS, tato funkce je omezena pouze na uživatele s aktivní licencí.

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance.
cs_CZ: Optimalizace doručování CSS eliminuje CSS blokující vykreslování na Vašem webu. Lze vybrat pouze jednu metodu. Pro optimální výkon se doporučuje odstranit nepoužívané CSS.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Optimize CSS Delivery features are disabled on local environments. %1$sLearn more%2$s
cs_CZ: Funkce optimalizace doručování CSS jsou v lokálních prostředích deaktivovány. %1$sDalší informace%2$s

en: Remove Unused CSS
cs_CZ: Odstranit nepoužívané CSS

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Removes unused CSS per page and helps to reduce page size and HTTP requests. Recommended for best performance. Test thoroughly! %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Odstranění nepoužívaného CSS na stránce a pomáhá zmenšit velikost stránky a počet HTTP požadavků. Doporučeno pro nejlepší výkon. Důkladně otestujte! %1$sVíce informací%2$s

en: This could break things!
cs_CZ: Toto nastavení by mohlo rozbít web!

en: If you notice any errors on your website after having activated this setting, just deactivate it again, and your site will be back to normal.
cs_CZ: Pokud si všimnete jakýchkoliv chyb na svém webu po zapnutí tohoto nastavení, stačí aktivované nastavení deaktivovat, a váš web bude zase normálně fungovat.

en: Activate Remove Unused CSS
cs_CZ: Zapnout nepoužívané CSS

en: CSS safelist
cs_CZ: Seznam bezpečných adres CSS

en: Specify CSS filenames, IDs or classes that should not be removed (one per line).
cs_CZ: Zadejte názvy souborů CSS, ID nebo třídy, které by neměly být odstraněny (jeden na řádek).

en: Load CSS asynchronously
cs_CZ: Načíst CSS asynchronně

[ctx: WP Critical CSS compatibility]
note: translators: %1$s = plugin name.
en: Load CSS asynchronously is currently handled by the %1$s plugin. If you want to use WP Rocket’s load CSS asynchronously option, disable the %1$s plugin.
cs_CZ: Asynchronní načítání CSS je v současné době zajišťováno %1$s pluginem. Pokud chcete použít možnost asynchronního načítání CSS v WP Rocket, deaktivujte %1$s plugin.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Generates critical path CSS and loads CSS asynchronously. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Generuje CSS kritické cesty a načítá CSS asynchronně. %1$sVíce informací%2$s

en: Fallback critical CSS
cs_CZ: Záložní kritická cesta CSS

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Provides a fallback if auto-generated critical path CSS is incomplete. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Poskytuje zálohu pokud je automaticky generovaná kritická cesta k CSS nekompletní. %1$sVíce informací%2$s

en: Minify JavaScript files
cs_CZ: Zmenšit soubory JS

en: Minify JavaScript removes whitespace and comments to reduce the file size.
cs_CZ: Zmenšení JavaScriptu odstraní mezery a komentáře pro zmenšení velikosti.

en: Combine JavaScript files <em>(Enable Minify JavaScript files to select)</em>
cs_CZ: Kombinovat soubory JavaScriptu <em>(nejprve musíte povolit zmenšení souborů JS)</em>

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Combine JavaScript files combines your site’s internal, 3rd party and inline JS reducing HTTP requests. Not recommended if your site uses HTTP/2. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Zkombinování JavaScriptu interních souborů, skriptů vložených v kódu a kódu třetích stran, sníží počet HTTP požadavků. Nedoporučuje se pokud web používá HTTP/2. %1$sVíce informací%2$s

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: For compatibility and best results, this option is disabled when delay javascript execution is enabled.
cs_CZ: Z důvodu kompatibility a dosažení nejlepších výsledků je tato možnost deaktivována, pokud je povoleno zpoždění provádění javascriptu.

en: Activate combine JavaScript
cs_CZ: Aktivovat kombinování JavaScriptu

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Specify patterns of inline JavaScript to be excluded from concatenation (one per line). %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Určete znaky vloženého JavaScriptu, který má být vyloučen ze slučování (jeden na řádek). %1$s Více informací%2$s

en: Specify URLs of JavaScript files to be excluded from minification and concatenation (one per line).
cs_CZ: Určete URL adresy souborů JavaScriptu, které mají být vyloučeny ze zmenšování a spojení (jednu adresa na řádek)

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).js wildcards to exclude all JS files located at a specific path.
cs_CZ: <strong>Interní:</strong>Doménová část URL adresy bude automaticky odstraněna. Použijte (.*).js hvězdičku pro vyloučení všech JS souborů umístěných v konkrétní cestě.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external JS. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: <strong>3. strany:</strong> Zadejte buďto kompletní URL adresu, nebo jen doménu, pro vyloučení externího JS. %1$sVíce informací%2$s

en: Load JavaScript deferred
cs_CZ: Načítat JavaScriptové soubory se zpožděním

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Load JavaScript deferred eliminates render-blocking JS on your site and can improve load time. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Načítání JavaScriptu se zpožděním, z webu odstraní JS blokující vykreslení obsahu, a může zlepšit rychlost jeho načítání. %1$sVíce informací%2$s

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Specify URLs or keywords of JavaScript files to be excluded from defer (one per line). %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Zadejte adresy URL nebo klíčová slova souborů JavaScript, které mají být vyloučeny z odložení (jedno na řádek). %1$sVíce informací %2$s

en: Delay JavaScript execution
cs_CZ: Zpoždění spuštění JavaScriptu

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Improves performance by delaying the loading of JavaScript files until user interaction (e.g. scroll, click). %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Zlepšuje výkon tím, že odkládá načítání souborů JavaScript až do interakce uživatele (např. posouvání, kliknutí). %1$sVíce informací %2$s

en: One-click exclusions
cs_CZ: Vyloučit jedním kliknutím

en: When using the Delay JavaScript feature, you might notice that some elements in the viewport take time to appear.
cs_CZ: Při použití funkce Delay JavaScript si můžete všimnout, že některé prvky v zobrazení se zobrazují se zpožděním.

en: If you need these elements to load immediately, select the related plugins, themes, or services below to ensure they appear without delay.
cs_CZ: Pokud potřebujete, aby se tyto prvky načítaly okamžitě, vyberte níže příslušné pluginy, motivy nebo služby, aby se zobrazovaly bez zpoždění.

en: Specify URLs or keywords that can identify inline or JavaScript files to be excluded from delaying execution (one per line).
cs_CZ: Zadejte adresy URL nebo klíčová slova souborů JavaScript, které mají být vyloučeny z odložení (jedno na řádek). %1$sVíce informací %2$s

en: Safe Mode for Delay JavaScript Execution
cs_CZ: Bezpečný režim pro zpoždění spuštění JavaScriptu

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: The Safe Mode mode prevents all internal scripts from being delayed.
cs_CZ: Režim bezpečného režimu zabraňuje zpoždění všech interních skriptů.

en: Performance impact
cs_CZ: Vliv na výkon

en: By enabling Safe Mode, you significantly reduce your website performance improvements. We recommend using it only as a temporary solution. If you’re experiencing issues with the Delay JavaScript feature, our support team can help you troubleshoot.
cs_CZ: Povolením bezpečného režimu výrazně snížíte výkonnostní zlepšení svého webu. Doporučujeme jej používat pouze jako dočasné řešení. Pokud máte problémy s funkcí Delay JavaScript, náš tým podpory Vám pomůže s řešením potíží.

en: ACTIVATE SAFE MODE
cs_CZ: AKTIVOVAT BEZPEČNÝ REŽIM

en: Media
cs_CZ: Média

en: LazyLoad, image dimensions, font optimization
cs_CZ: LazyLoad, rozměry obrázků, optimalizace písma

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: It can improve actual and perceived loading time as images, iframes, and videos will be loaded only as they enter (or about to enter) the viewport and reduces the number of HTTP requests. %1$sMore Info%2$s
cs_CZ: LazyLoad může vylepšit reálnou a vizuální rychlost načítání, protože obrázky, iframy a videa se budou načítat jen jakmile se objeví (nebo se budou mít za chvíli objevit) v zobrazovaném prostoru, a bude tím snížen počet HTTP požadavků. %1$sVíce informací%2$s

note: translators: %1$s = “WP Rocket”, %2$s = a list of plugin names.
en: LazyLoad is currently activated in %2$s. If you want to use WP Rocket’s LazyLoad, disable this option in %2$s.
cs_CZ: LazyLoad je aktuálně aktivováno v %2$s. Pokud chcete použít WP Rocket LazyLoad, zakažte tuto možnost v %2$s.

en: Image Dimensions
cs_CZ: Rozměry obrázku

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Add missing width and height attributes to images. Helps prevent layout shifts and improve the reading experience for your visitors. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Přidejte k obrázkům chybějící atributy šířky a výšky. Pomáhá to zabránit posunům rozvržení a zlepšuje čtenářský zážitek Vašich návštěvníků. %1$sVíce informací%2$s

en: Fonts
cs_CZ: Písma

en: Enable for images
cs_CZ: Povolit pro obrázky

note: translators: %1$s = “WP Rocket”, %2$s = a list of plugin names.
en: LazyLoad for images is currently activated in %2$s. If you want to use %1$s’s LazyLoad, disable this option in %2$s.
cs_CZ: LazyLoad pro obrázky je aktuálně aktivováno v %2$s. Pokud chcete použít od LazyLoad %1$s, zakažte tuto možnost v %2$s.

en: Enable for CSS background images
cs_CZ: Povolit pro obrázky pozadí CSS

en: Enable for iframes and videos
cs_CZ: Povolit pro iframe a videa

en: Replace YouTube iframe with preview image
cs_CZ: Nahraďte iframe YouTube za náhledový obrázek

note: translators: %1$s = “WP Rocket”, %2$s = a list of plugin or themes names.
en: Replace YouTube iframe with preview image is not compatible with %2$s.
cs_CZ: Nahrazení iframe YouTube náhledovým obrázkem není kompatibilní s %2$s.

note: translators: %1$s = “WP Rocket”, %2$s = a list of plugin or themes names.
en: This can significantly improve your loading time if you have a lot of YouTube videos on a page.
cs_CZ: Toto nastavení může výrazně zkrátit dobu načítání, pokud máte na stránce mnoho videí z YouTube.

en: Excluded images or iframes
cs_CZ: Vyloučené obrázky nebo prvky iframe

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Specify keywords (e.g. image filename, CSS filename, CSS class, domain) from the image or iframe code to be excluded (one per line). %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Zadejte klíčová slova (např. název souboru obrázku, název souboru CSS, třída CSS, doména) z kódu obrázku nebo iframe, které mají být vyloučeny (jeden na řádek). %1$sVíce informací%2$s

en: Add missing image dimensions
cs_CZ: Přidejte chybějící rozměry obrázku

en: Preload fonts
cs_CZ: Přednačíst písma

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Preload above-the-fold fonts to enhance layout stability and optimize text-based LCP elements. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Načtěte fonty nad horním okrajem stránky, abyste zvýšili stabilitu rozvržení a optimalizovali textové prvky LCP. %1$sVíce informací%2$s

en: Self-host Google Fonts
cs_CZ: Vlastní Google písma

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Download and serve fonts directly from your server. Reduces connections to external servers and minimizes font shifts. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Stáhněte si fonty a poskytujte je přímo ze svého serveru. Snížíte tak počet připojení k externím serverům a minimalizuje posuny fontů. %1$sVíce informací%2$s

en: Generate cache files
cs_CZ: Generování souborů mezipaměti

en: Preload Cache
cs_CZ: Přednačítat mezipaměť

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: When you enable preloading WP Rocket will automatically detect your sitemaps and save all URLs to the database. The plugin will make sure that your cache is always preloaded.
cs_CZ: Pokud povolíte předběžné načítání, WP Rocket automaticky detekuje vaše sitemapy a uloží všechny URL adresy do databáze. Plugin zajistí, že vaše mezipaměť bude vždy předběžně načtena.

en: Preload Links
cs_CZ: Načíst odkazy

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Link preloading improves the perceived load time by downloading a page when a user hovers over the link. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Předběžné načítání odkazů zlepšuje dobu načítání tím, že stránka se stáhne, pokud uživatel najede kurzorem na odkaz. %1$sVíce informací%2$s

en: Activate Preloading
cs_CZ: Aktivovat předběžné načítání

en: Exclude URLs
cs_CZ: Vyloučit URL adresy

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Specify URLs to be excluded from the preload feature (one per line). %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Zadejte adresy URL, které mají být vyloučeny z funkce předběžného načítání (jedna na řádek). %1$sDalší informace%2$s

en: Enable link preloading
cs_CZ: Povolit předběžné načítání odkazů

en: Advanced Rules
cs_CZ: Pokročilá pravidla

en: Fine-tune cache rules
cs_CZ: Vyladění pravidel mezipaměti

en: Sensitive pages like custom login/logout URLs should be excluded from cache.
cs_CZ: Citlivé stránky jako URL pro vlastní přihlášení/odhlášení by neměly být ukládány do mezipaměti.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = plugin name, %3$s closing </a> tag.
en: <br>Cart, checkout and "my account" pages set in <strong>%1$s%2$s%3$s</strong> will be detected and never cached by default.
cs_CZ: <br>Stránky jako např. košík, pokladna a „můj účet“, nastavené v <strong>%1$s%2$s%3$s</strong>, budou detekovány a ve výchozím nastavení jim nebude generována mezipaměť.

en: Cache Lifespan
cs_CZ: Životnost mezipaměti

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Cache files older than the specified lifespan will be deleted.<br>Enable %1$spreloading%2$s for the cache to be rebuilt automatically after lifespan expiration.
cs_CZ: Soubory mezipaměti starší než zadané životnosti budou odstraněny.<br>Povolte %1$spřednačítání%2$s pro automatickou přegenerování mezipaměti po vypršení její životnosti.

en: Never Cache Cookies
cs_CZ: Cookies pro zakázání vytváření mezipaměti

en: Cache Query String(s)
cs_CZ: Ukládání řetězců dotazů do mezipaměti

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: %1$sCache for query strings%2$s enables you to force caching for specific GET parameters.
cs_CZ: %1$sMezipaměť pro řetězce dotazu%2$s vám umožní vytvářet mezipaměť pro konkrétní parametry typu GET.

en: Specify time after which the global cache is cleared<br>(0 = unlimited )
cs_CZ: Zadejte čas, po kterém se globální mezipaměť vymaže<br>(0 = neomezeně)

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Reduce lifespan to 10 hours or less if you notice issues that seem to appear periodically. %1$sWhy?%2$s
cs_CZ: Snižte životnost na 10 nebo méně hodin pokud si všimnete opakujících se problémů. %1$sProč?%2$s

en: Hours
cs_CZ: Hodiny

en: Days
cs_CZ: Dny

en: Specify URLs of pages or posts that should never be cached (one per line)
cs_CZ: Určete URL adresy stránek, nebo příspěvků, které by nikdy neměly mít vytvořenou mezipaměť (jednu na řádek)

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to address multiple URLs under a given path.
cs_CZ: Doménová část URL adresy bude automaticky odstraněna.<br>Použijte (.*) hvězdičky pro vyloučení více URL adres umístěných v konkrétní cestě.

en: Specify full or partial IDs of cookies that, when set in the visitor's browser, should prevent a page from getting cached (one per line)
cs_CZ: Zadejte úplné nebo částečné ID souborů cookies, které po nastavení v prohlížeči návštěvníka zabrání ukládání stránky do mezipaměti (jeden na řádek).

en: Specify user agent strings that should never see cached pages (one per line)
cs_CZ: Zadejte řetězce user-agent, kterým by nikdy neměly být poskytnuty stránky z mezipaměti (jeden na řádek)

en: Use (.*) wildcards to detect parts of UA strings.
cs_CZ: Použijte (.*) hvězdičku pro určení částí UA řetězců.

en: Specify URLs you always want purged from cache whenever you update any post or page (one per line)
cs_CZ: Určete URL adresy, kterým chcete vymazat mezipaměť vždy, když bude provedena aktualizace jakéhokoliv příspěvku nebo stránky (jednu na řádek)

en: Specify query strings for caching (one per line)
cs_CZ: Zadejte řetězce dotazů pro ukládání do mezipaměti (jeden na řádek)

en: Optimize, reduce bloat
cs_CZ: Optimalizace, zeštíhlení

en: Post Cleanup
cs_CZ: Čištění příspěvků

en: Post revisions and drafts will be permanently deleted. Do not use this option if you need to retain revisions or drafts.
cs_CZ: Starší verze příspěvků a koncepty budou trvale odstraněny. Nepoužívejte tuto volbu pokud potřebujete zachovat starší verze nebo koncepty.

en: Comments Cleanup
cs_CZ: Čištění komentářů

en: Spam and trashed comments will be permanently deleted.
cs_CZ: Komentářový spam a komentáře uložené v koši budou trvale odstraněny.

en: Transients Cleanup
cs_CZ: Čištění dočasných dat databáze

en: Transients are temporary options; they are safe to remove. They will be automatically regenerated as your plugins require them.
cs_CZ: Zde jsou zobrazena dočasná data databáze; s klidem je můžete odstranit. Pokud je pluginy budou zase potřebovat, vygenerují se znovu.

en: Database Cleanup
cs_CZ: Čištění databáze

en: Reduces overhead of database tables
cs_CZ: Snižuje možnost přetěžování tabulek databáze

en: Automatic Cleanup
cs_CZ: Automatické čištění

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s revision in your database. | %s revisions in your database.
cs_CZ[0]: V databázi je %s starší verze stránky/příspěvku.
cs_CZ[1]: %s starší verze stránek/příspěvků jsou v databázi.
cs_CZ[2]: %s starší verze stránek/příspěvků jsou v databázi.
cs_CZ[3]: %s starších verzí stránek/příspěvků je v databázi.

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s draft in your database. | %s drafts in your database.
cs_CZ[0]: V databázi je %s automatický koncept.
cs_CZ[1]: %s automatické koncepty jsou v databázi.
cs_CZ[2]: %s automatické koncepty jsou v databázi.
cs_CZ[3]: %s automatických konceptů je v databázi.

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s trashed post in your database. | %s trashed posts in your database.
cs_CZ[0]: V databázi je %s odstraněný příspěvek.
cs_CZ[1]: %s odstraněné příspěvky jsou v databázi.
cs_CZ[2]: %s odstraněné příspěvky jsou v databázi.
cs_CZ[3]: %s odstraněných příspěvků je v databázi.

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s spam comment in your database. | %s spam comments in your database.
cs_CZ[0]: V databázi je %s komentářový spam.
cs_CZ[1]: %s komentářové spamy jsou v databázi.
cs_CZ[2]: %s komentářové spamy jsou v databázi.
cs_CZ[3]: %s komentářových spamů je v databázi.

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s trashed comment in your database. | %s trashed comments in your database.
cs_CZ[0]: V databázi je %s odstraněný komentář.
cs_CZ[1]: V databázi jsou %s odstraněné komentáře.
cs_CZ[2]: V databázi je %s odstraněných komentářů.
cs_CZ[3]: V databázi je %s odstraněných komentářů.

en: All transients
cs_CZ: Veškerá dočasná data

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s transient in your database. | %s transients in your database.
cs_CZ[0]: V databázi jsou %s vypršené dočasné dat.
cs_CZ[1]: V databázi jsou %s vypršené dočasné data.
cs_CZ[2]: V databázi je %s vypršených dočasných dat.
cs_CZ[3]: V databázi je %s vypršených dočasných dat.

en: Optimize Tables
cs_CZ: Optimalizovat tabulky

note: translators: %s is the number of revisions found in the database. It's a formatted number, don't use %d.
en: %s table to optimize in your database. | %s tables to optimize in your database.
cs_CZ[0]: V databázi je %s tabulka, kterou je potřeba optimalizovat.
cs_CZ[1]: %s tabulky v databázi je potřeba optimalizovat.
cs_CZ[2]: %s tabulky v databázi je potřeba optimalizovat.
cs_CZ[3]: %s tabulek v databázi je potřeba optimalizovat.

en: Schedule Automatic Cleanup
cs_CZ: Naplánovat automatické čištění

en: Frequency
cs_CZ: Frekvence

en: Daily
cs_CZ: Denně

en: Weekly
cs_CZ: Týdně

en: Monthly
cs_CZ: Měsíčně

en: Enable Content Delivery Network
cs_CZ: Povolit Content Delivery Network

en: Specify the CNAME(s) below
cs_CZ: Níže určete CNAME(s)

en: Control WordPress Heartbeat API
cs_CZ: Správa WordPress Heartbeat API

en: Reducing or disabling the Heartbeat API’s activity can help save some of your server’s resources.
cs_CZ: Omezení nebo zakázání aktivity Heartbeat API může snížit zatěžování serveru.

en: Reduce or disable Heartbeat activity
cs_CZ: Správa Heartbeat aktivity

en: Reducing activity will change Heartbeat frequency from one hit each minute to one hit every 2 minutes.
cs_CZ: Omezení aktivity změní frekvenci Heartbeat, z jednou za minutu na jednou za 2 minuty.

en: Disabling Heartbeat entirely may break plugins and themes using this API.
cs_CZ: Úplné vypnutí Heartbeat může znefunkčnit pluginy a šablony používající toto API.

en: Do not limit
cs_CZ: Neomezovat

en: Reduce activity
cs_CZ: Omezit aktivitu

en: Disable
cs_CZ: Vypnout

en: Control Heartbeat
cs_CZ: Ovládat Heartbeat

en: Behavior in backend
cs_CZ: Chování v administraci

en: Behavior in post editor
cs_CZ: Chování v editoru stránek/příspěvků

en: Behavior in frontend
cs_CZ: Chování ve veřejné části webu

en: Add-ons
cs_CZ: Rozšíření

en: Add more features
cs_CZ: Přidání dalších funkcí

en: One-click Rocket Add-ons
cs_CZ: Rocket rozšíření na jedno kliknutí

en: One-Click Add-ons are features extending available options without configuration needed. Switch the option "on" to enable from this screen.
cs_CZ: Rocket rozšíření na jedno kliknutí jsou funkce rozšiřující dostupné možnosti bez nutnosti další konfigurace. Přepněte tlačítko na „zap“ pro aktivaci z této stránky.

en: Rocket Add-ons
cs_CZ: Rocket rozšíření

en: Rocket Add-ons are complementary features extending available options.
cs_CZ: Rocket rozšíření jsou doplňkové funkce rozšiřující dostupné možnosti.

en: User Cache
cs_CZ: Uživatelská mezipaměť

en: If you need to create a dedicated set of cache files for each logged-in WordPress user, you must activate this add-on.
cs_CZ: Pokud potřebujete vytvořit speciální sadu souborů mezipaměti pro každého přihlášeného uživatele WordPressu, musíte aktivovat tento doplněk.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: User cache is great when you have user-specific or restricted content on your website.<br>%1$sLearn more%2$s
cs_CZ: Uživatelská mezipaměť je skvělá, pokud máte na svém webu specifický nebo omezený obsah specifický pro uživatele. <br>%1$sDalší informace%2$s

en: Integrate your Cloudflare account with this add-on.
cs_CZ: Integrujte svůj účet Cloudflare tímto rozšířením.

en: Provide your account email, global API key, and domain to use options such as clearing the Cloudflare cache and enabling optimal settings with WP Rocket.
cs_CZ: Zadejte email účtu, globální API klíč, a doménu, abyste mohli využívat možnosti jako je vymazání mezipaměti Cloudflare a aktivovat optimální nastavení pro WP Rocket.

note: translators: %1$s = opening span tag, %2$s = closing span tag.
en: %1$sPlanning on using Automatic Platform Optimization (APO)?%2$s Just activate the official Cloudflare plugin and configure it. WP Rocket will automatically enable compatibility.
cs_CZ: %1$sPlánujete používat automatickou optimalizaci platformy (APO)?%2$s Stačí aktivovat oficiální plugin Cloudflare a nakonfigurovat jej. WP Rocket automaticky povolí kompatibilitu.

en: If Varnish runs on your server, you must activate this add-on.
cs_CZ: Pokud na vašem serveru používáte Varnish, musíte aktivovat toto rozšíření.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Varnish cache will be purged each time WP Rocket clears its cache to ensure content is always up-to-date.<br>%1$sLearn more%2$s
cs_CZ: Mezipaměť Varnish bude pročištěna vždy současně s čištěním mezipaměti WP Rocket, aby byla vždy zajištěna aktuálnost obsahu.<br>%1$sVíce informací%2$s

en: WebP Compatibility
cs_CZ: Kompatibilita WebP

en: Improve browser compatibility for WebP images.
cs_CZ: Vylepšete kompatibilitu prohlížeče pro obrázky WebP.

note: translators: %1$s and %3$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: Enable this option if you would like WP Rocket to serve WebP images to compatible browsers. Please note that WP Rocket cannot create WebP images for you. To create WebP images we recommend %1$sImagify%2$s. %3$sMore info%2$s
cs_CZ: Tuto možnost povolte, pokud chcete, aby WP Rocket poskytovalo WebP obrázky kompatibilním prohlížečům. Berte na vědomí, že WP Rocket nemůže vytvářet WebP obrázky. Pro vytvoření WebP obrázků můžete použít např. plugin %1$sImagify%2$s. %3$sVíce informací%2$s

en: Clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
cs_CZ: Vymaže společně mezipaměť Sucuri i WP Rocket.

en: Provide your API key to clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
cs_CZ: Zadejte svůj API klíč pro společné čištění mezipaměti WP Rocket i Sucuri.

en: Synchronize Sucuri cache with this add-on.
cs_CZ: Synchronizujte mezipaměť Sucuri pomoci tohoto rozšíření.

en: Cloudflare credentials
cs_CZ: Údaje ke Cloudflare

en: Cloudflare settings
cs_CZ: Cloudflare nastavení

[ctx: Cloudflare]
en: Global API key:
cs_CZ: Globální klíč API:

[ctx: Cloudflare]
en: Find your API key
cs_CZ: Nemůžete najít svůj API klíč?

[ctx: Cloudflare]
en: Account email
cs_CZ: Přihlašovací email

[ctx: Cloudflare]
en: Zone ID
cs_CZ: ID zóny

en: Development mode
cs_CZ: Vývojový režim

note: translators: %1$s = link opening tag, %2$s = link closing tag.
en: Temporarily activate development mode on your website. This setting will automatically turn off after 3 hours. %1$sLearn more%2$s
cs_CZ: Dočasně na webu zapne vývojový režim. Po 3 hodinách se toto nastavení automaticky vypne. %1$sVíce informací%2$s

en: Optimal settings
cs_CZ: Optimální nastavení

en: Automatically enhances your Cloudflare configuration for speed, performance grade and compatibility.
cs_CZ: Automaticky vylepší konfiguraci služby Cloudflare pro vyšší rychlost, lepší výkon a kompatibilitu.

en: Relative protocol
cs_CZ: Relativní protokol

en: Should only be used with Cloudflare's flexible SSL feature. URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to use // instead of http:// or https://.
cs_CZ: Mělo by být použito jen s Cloudflare funkcí „flexible SSL“. URL adresy statických souborů (CSS, JS, obrázky) budou používat „//“ místo „http://“ nebo „https://“.

en: Sucuri credentials
cs_CZ: Sucuri údaje

[ctx: Sucuri]
en: Firewall API key (for plugin), must be in format {32 characters}/{32 characters}:
cs_CZ: Klíč API brány firewall (pro plugin) musí mít formát {32 znaků}/{32 znaků}:

[ctx: Sucuri]
en: Find your API key
cs_CZ: Nemůžete najít svůj API klíč?

en: Sucuri Add-on: The API key for the Sucuri firewall must be in format <code>{32 characters}/{32 characters}</code>.
cs_CZ: Sucuri Rozšíření: API klíč pro Sucuri firewall musí být ve formátu<code>{32 znaků}/{32 znaků}</code>.

en: Sorry! Adding /(.*) in Advanced Rules > Never Cache URL(s) was not saved because it disables caching and optimizations for every page on your site.
cs_CZ: Omlouváme se! Přidání /(.*) do pokročilých pravidel > URL do mezipaměti nebylo uloženo, protože to deaktivuje ukládání do mezipaměti a optimalizace pro všechny stránky na Vašem webu.

en: Import, Export, Rollback
cs_CZ: Import, export, návrat k předchozí verzi

en: Image Optimization
cs_CZ: Optimalizace obrázků

en: Compress your images
cs_CZ: Zmenší velikost obrázků

en: Tutorials
cs_CZ: Návody

en: Getting started and how to videos
cs_CZ: Videa s návody nejen pro začátečníky

en: Our Plugins
cs_CZ: Naše pluginy

en: Build Better, Faster, Safer
cs_CZ: Stavte lépe, rychleji a bezpečněji

en: WP Rocket Expired Cache Interval
cs_CZ: Interval pro vypršení mezipaměti WP Rocket

en: WP_CACHE value
cs_CZ: Hodnota WP_CACHE

en: Cache
cs_CZ: Mezipaměť

en: The WP_CACHE constant needs to be set to true for WP Rocket cache to work properly
cs_CZ: Aby cache WP Rocket fungovala správně, je třeba nastavit konstantu WP_CACHE na hodnotu true.

en: WP_CACHE is set to true
cs_CZ: WP_CACHE je nastaveno na hodnotu true.

en: WP_CACHE is not set
cs_CZ: WP_CACHE není nastaveno

en: WP_CACHE is set to false
cs_CZ: WP_CACHE je nastaveno na hodnotu false.

en: Specify URL(s) of files that should not get served via CDN (one per line).
cs_CZ: Zadejte URL adresy souborů, které by neměly být se neměly zobrazovat přes CDN (jednu na řádek).

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to exclude all files of a given file type located at a specific path.
cs_CZ: Doménová část URL adresy bude automaticky odstraněna.<br>Použijte (.*) hvězdičky pro vyloučení všech souborů, daného typu, umístěných v konkrétní cestě.

en: We could not fetch the current price because RocketCDN API returned an unexpected error code.
cs_CZ: Nemohli jsme načíst aktuální cenu, protože RocketCDN API vrátilo neočekávaný chybový kód.

en: RocketCDN is not available at the moment. Please retry later.
cs_CZ: RocketCDN není momentálně k dispozici. Zkuste to prosím později.

en: RocketCDN cache purge failed: Missing identifier parameter.
cs_CZ: Vymazání mezipaměti RocketCDN se nezdařilo: Chybí parametr identifikátoru.

en: RocketCDN cache purge failed: Missing user token.
cs_CZ: Vymazání mezipaměti RocketCDN se nezdařilo: Chybí uživatelský token.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an unexpected response code.
cs_CZ: Vymazání mezipaměti RocketCDN se nezdařilo: API vrátilo kód neočekávané odpovědi.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an empty response.
cs_CZ: Vymazání mezipaměti RocketCDN se nezdařilo: API vrátilo prázdnou odpověď.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an unexpected response.
cs_CZ: Vymazání mezipaměti RocketCDN se nezdařilo: API vrátilo neočekávanou odpověď.

note: translators: %s = message returned by the API.
en: RocketCDN cache purge failed: %s.
cs_CZ: Vymazání mezipaměti RocketCDN se nezdařilo: %s.

en: RocketCDN cache purge successful.
cs_CZ: Vyčištění mezipaměti RocketCDN bylo úspěšně dokončeno.

note: translators: %1$is = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: %1$sMore Info%2$s
cs_CZ: %1$sVíce informací%2$s

note: translators: %1$s = Old CName, %2$s = New CName.
en: We've updated your RocketCDN CNAME from %1$s to %2$s.
cs_CZ: Aktualizovali jsme váš RocketCDN CNAME z %1$s na .%2$s

note: translators: %1$s = New CName.
en: The change is already applied to the plugin settings. If you were using the CNAME in your code, make sure to update it to: %1$s.
cs_CZ: Změna je již aplikována v nastavení pluginu. Pokud jste ve svém kódu používali CNAME, nezapomeňte jej aktualizovat na: %1$s.

en: contact support
cs_CZ: Kontaktujte podporu

en: RocketCDN enabled
cs_CZ: RocketCDN zapnuto

en: RocketCDN disabled
cs_CZ: RocketCDN vypnuto

note: Translators: %s = date formatted using date_i18n() and get_option( 'date_format' ).
en: Valid until %s only!
cs_CZ: Platí jen do %s!

en: Learn more about RocketCDN
cs_CZ: Další informace o RocketCDN

note: translators: %1$s = discounted price, %2$s = regular price.
en: *$%1$s/month for 12 months then $%2$s/month. You can cancel your subscription at any time.
cs_CZ: *$%1$s/měsíc po dobu 12 měsíců, poté $/%2$směsíc. Předplatné můžete kdykoli zrušit.

en: RocketCDN is unavailable on local domains and staging sites.
cs_CZ: RocketCDN není k dispozici lokální domény ani pro testovací prostředí.

en: WP Rocket process pending jobs
cs_CZ: WP Rocket zpracovává nevyřízené úlohy

en: WP Rocket clear failed jobs
cs_CZ: WP Rocket maže neúspěšné úlohy

en: WP Rocket process on submit jobs
cs_CZ: Proces WP Rocket při odesílání úloh

en: Clear Priority Elements
cs_CZ: Vymazat prioritní prvky

en: Clear Priority Elements of this URL
cs_CZ: Vymazat prioritní prvky této adresy URL

en: Priority Elements
cs_CZ: Prioritní prvky

en: Clear
cs_CZ: Vymazat

en: Reset stored optimizations related to Automatic Lazy Rendering, Critical Images, Preconnect to External Domains, and Preload Fonts.
cs_CZ: Obnovit uložené optimalizace související s automatickým odloženým vykreslováním, kritickými obrázky, předběžným připojením k externím doménám a předběžným načtením fontů.

note: translators: %1$s = plugin name.
en: %1$s: Stored optimization data for Automatic Lazy Rendering, Critical Images, Preconnect to External Domains, and Preload Fonts has been cleared! New data will be generated as needed.
cs_CZ:  %1$s : Uložená optimalizační data pro automatické odložené vykreslování, kritické obrázky, předběžné připojení k externím doménám a předběžné načtení fontů byla vymazána! Nová data budou generována podle potřeby.

en: Script error
cs_CZ: Chyba skriptu

en: Script timeout
cs_CZ: Časový limit skriptu

note: Translators: %s is the exception message.
en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
cs_CZ: Nebylo možné stanovit platný časový limit: %s.

en: Every minute
cs_CZ: Každou minutu

en: Regenerate Critical Path CSS
cs_CZ: Znovu vygenerovat kritické CSS

en: Generate Specific CPCSS
cs_CZ: Generovat konkrétní CPCSS

en: Regenerate specific CPCSS
cs_CZ: Znovu vygenerovat specifické CPCSS

en: This feature is not available for non-public post types.
cs_CZ: Tato funkce není k dispozici pro neveřejné typy příspěvků.

en: %l to use this feature.
cs_CZ: %l pro použití této funkce.

note: translators: %s = post type.
en: Publish the %s
cs_CZ: Publikovat %s

note: translators: %s = post type.
en: Enable Load CSS asynchronously in WP Rocket settings
cs_CZ: Povolit asynchronní načítání CSS v nastavení WP Rocket

en: Enable Load CSS asynchronously in the options above
cs_CZ: Povolte asynchronní načítání CSS ve výše uvedených možnostech.

note: translators: %1$s = type of content, %2$s = error message.
en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: %2$s
cs_CZ: Kritické CSS pro %1$s nebylo vygenerováno. Chyba: %2$s

note: translators: %s = item URL.
en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The API returned an empty response.
cs_CZ: Kritické CSS pro  %1$s mobilní zařízení nebylo vygenerováno. Chyba: API vrátilo prázdnou odpověď.

note: translators: %s = item URL.
en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The API returned an empty response.
cs_CZ: Kritické CSS pro %1$s nebylo vygenerováno. Chyba: API vrátilo prázdnou odpověď.

note: translators: %s = item URL.
en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated.
cs_CZ: Kritické CSS pro %1$s mobilní zařízení nebylo vygenerováno.

note: translators: %s = item URL. translators: %1$s = item URL or item type.
en: Critical CSS for %1$s not generated.
cs_CZ: Kritické CSS pro %1$s nebylo vygenerováno.

note: translators: %s = URL.
en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The API returned an invalid response code.
cs_CZ: Kritické CSS pro %1$s mobilní zařízení nebylo vygenerováno. Chyba: API vrátilo neplatný kód odpovědi.

note: translators: %s = URL.
en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The API returned an invalid response code.
cs_CZ: Kritické CSS pro %1$s nebylo vygenerováno. Chyba: API vrátilo neplatný kód odpovědi.

note: translators: %1$s = error message.
en: Error: %1$s
cs_CZ: Chyba: %1$s

en: Critical CSS generation is currently running.
cs_CZ: Právě běží generování kritického CSS.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Go to the %1$sWP Rocket settings%2$s page to track progress.
cs_CZ: Přejděte na %1$s nastavení WP Rocket%2$s a sledujte průběh.

note: Translators: %1$d = number of critical CSS generated, %2$d = total number of critical CSS to generate.
en: Critical CSS generation is currently running: %1$d of %2$d page types completed. (Refresh this page to view progress)
cs_CZ: Právě probíhá generování kritického CSS: %1$d z %2$d typů obsahu bylo dokončen. (Pro zobrazení pokroku aktualizujte tuto stránku)

note: Translators: %1$d = number of critical CSS generated, %2$d = total number of critical CSS to generate.
en: Critical CSS generation finished for %1$d of %2$d page types.
cs_CZ: Generování kritického CSS bylo dokončeno pro %1$d z %2$d typů obsahu.

en: Critical CSS generation encountered one or more errors.
cs_CZ: Během generování kritického CSS nastala jedna nebo více chyb.

en: Learn more.
cs_CZ: Více informací.

note: translators: %1$ = opening bold tag, %2$ = closing bold tag.
en: We highly recommend the %1$supdated Remove Unused CSS%2$s for a better CSS optimization. Load CSS Asynchronously is always available as a back-up.
cs_CZ: Pro lepší %1$soptimalizaci CSS %2$s doporučujeme aktualizovanou funkci: Odstranit nepoužívané CSS. Funkce: Načíst CSS asynchronně je vždy k dispozici jako záloha.

en: Stay with the old option
cs_CZ: Ponechat staré nastavení

note: translators: %s = item URL.
en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The destination folder could not be created.
cs_CZ: Kritické CSS pro %1$s mobilní zařízení nebylo vygenerováno. Chyba: Nelze vytvořit cílovou složku.

note: translators: %s = item URL.
en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The destination folder could not be created.
cs_CZ: Kritické CSS pro %1$s nebylo vygenerováno. Chyba: Nelze vytvořit cílovou složku.

en: Critical CSS file for mobile does not exist
cs_CZ: Kritický soubor CSS pro mobilní zařízení neexistuje.

en: Critical CSS file does not exist
cs_CZ: Soubor kritického CSS neexistuje

en: Critical CSS file for mobile cannot be deleted
cs_CZ: Kritický soubor CSS pro mobilní zařízení nelze odstranit

en: Critical CSS file cannot be deleted
cs_CZ: Soubor kritického CSS nelze smazat.

note: translators: %1$s = item URL or item type.
en: Mobile Critical CSS for %1$s not generated.
cs_CZ: Mobilní kritické CSS pro %1$s není generováno.

note: translators: %1$s = Item URL or item type.
en: Critical CSS for %s in progress.
cs_CZ: Probíhá generování kritického CSS pro %s.

note: translators: %1$s = Item URL or item type.
en: Mobile Critical CSS for %s generated.
cs_CZ: Mobilní kritické CSS pro %s je generováno.

note: translators: %1$s = Item URL or item type.
en: Critical CSS for %s generated.
cs_CZ: Kritické CSS pro %s bylo vygenerováno.

en: Critical CSS file deleted successfully.
cs_CZ: Soubor kritického CSS byl úspěšně smazán.

note: translators: %1$s = Item URL or item type.
en: Mobile Critical CSS for %1$s timeout. Please retry a little later.
cs_CZ: Mobilní kritické CSS pro %1$s časově vypršelo. Zkuste to prosím znovu o něco později.

note: translators: %1$s = Item URL or item type.
en: Critical CSS for %1$s timeout. Please retry a little later.
cs_CZ: Během vytváření kritického CSS pro %1$s vypršel časový limit. Zkuste to později.

en: Mobile CPCSS generation not enabled.
cs_CZ: Mobilní generování CPCSS není povoleno.

en: Requested post does not exist.
cs_CZ: Požadovaný příspěvek neexistuje.

en: Cannot generate CPCSS for unpublished post.
cs_CZ: Pro nepublikovaný příspěvek nelze generovat CPCSS.

en: Scheduled Cache Purge
cs_CZ: Naplánováno vyčištění mezipaměti

en: Scheduled Database Optimization
cs_CZ: Naplánována optimalizace databáze

en: Database Optimization Process
cs_CZ: Probíhá optimalizace databáze

[ctx: noun]
en: Preload
cs_CZ: Předběžné načítání

en: Critical Path CSS Generation Process
cs_CZ: Proces generování cesty pro kritické CSS

note: translators: %1$s WP Rocket plugin name.
en: Your %1$s%2$s license is about to expire%3$s: you will soon lose access to product updates and support.
cs_CZ: Vaše %1$s%2$s licence brzy vyprší%3$s: brzy ztratíte přístup k aktualizacím produktu a podpoře.

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>, %3$s = discount price.
en: Renew before it is too late, you will pay %1$s%3$s%2$s.
cs_CZ: Obnovte svou licenci co nejdříve. Cena Vaší licence je %1$s%3$s%2$s.

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = discount percentage, %3$s = </strong>, %4$s = discount price.
en: Renew with a %1$s%2$s discount%3$s before it is too late, you will only pay %1$s%4$s%3$s!
cs_CZ: Obnovte si své předplatné se %1$s%2$s slevou %3$snež bude pozdě. Zaplatíte pouze %1$s%4$s%3$s!

note: translators: %1$s = <a>, %2$s = </a>.
en: You need a valid license to continue using this feature. %1$sRenew now%2$s before losing access.
cs_CZ: Abyste mohli tuto funkci nadále používat, potřebujete platnou licenci. %1$sObnovte si ji nyní %2$s, než ztratíte přístup.

note: translators: %1$s = <a>, %2$s = </a>.
en: You need an active license to enable this option. %1$sRenew now%2$s.
cs_CZ: K aktivaci této možnosti potřebujete aktivní licenci. %1$sObnovit licenci %2$s

note: translators: %1$s = <a>, %2$s = </a>.
en: You need an active license to enable this option. %1$sMore info%2$s.
cs_CZ: K aktivaci této možnosti potřebujete aktivní licenci. %1$s Více informací %2$s.

note: translators: %1$s = promotion name, %2$s = <br>, %3$s = <strong>, %4$s = promotion discount percentage, %5$s = </strong>, %6$s = Growth or Multi.
en: Take advantage of %1$s to speed up more websites:%2$s get a %3$s%4$s off%5$s for %3$supgrading your license to %6$s!%5$s
cs_CZ: Využijte %1$s k urychlení více webových stránek: %2$s získejte%3$s%4$s%5$s na %3$supgrade licence na %6$s ! %5$s

en: or
cs_CZ: nebo

note: translators: %s = promotion discount percentage.
en: %s off
cs_CZ: %s sleva

note: translators: %s = promotion name.
en: %s promotion is live!
cs_CZ: %s propagace je spuštěna!

en: Hurry Up! Deal ends in:
cs_CZ: Pospěšte si! Nabídka končí za:

en: Minutes
cs_CZ: Minuty

en: Seconds
cs_CZ: Vteřiny

en: Upgrade now
cs_CZ: Aktualizovat

en: The Optimize CSS Delivery feature is disabled.
cs_CZ: Funkce optimalizace doručování CSS je deaktivována.

en: You can no longer use the Remove Unused CSS or Load CSS asynchronously options.
cs_CZ: Již nelze používat možnosti Odstranit nepoužívané CSS nebo Načíst CSS asynchronně.

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: You need an %1$sactive license%2$s to keep optimizing your CSS delivery, which addresses a PageSpeed Insights recommendation and improves your page performance.
cs_CZ: K optimalizaci doručování CSS potřebujete %1$s aktivní licenci %2$s, která splňuje doporučení PageSpeed Insights a zlepšuje výkon Vaší stránky.

en: Renew now
cs_CZ: Obnovit

en: You will soon lose access to some features.
cs_CZ: Brzy ztratíte přístup k některým funkcím.

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: You need an %1$sactive license to continue optimizing your CSS delivery%2$s.
cs_CZ: Abyste mohli pokračovat v optimalizaci doručování CSS%2$s, potřebujete %1$s aktivní licenci.

en: The Remove Unused CSS and Load CSS asynchronously features are great options to address the PageSpeed Insights recommendations and improve your website performance.
cs_CZ: Funkce: Odebrat nepoužívané CSS a Načíst CSS asynchronně jsou skvělé možnosti, jak reagovat na doporučení PageSpeed ​​Insights a zlepšit výkon Vašeho webu.

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>, %3$s = date.
en: These features will be %1$sautomatically disabled on %3$s%2$s.
cs_CZ: Tyto funkce %1$s budou automaticky deaktivovány %3$s%2$s  .

en: Your WP Rocket license is expired!
cs_CZ: Vaše licence WP Rocket vypršela!

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: Your website could be much faster if it could take advantage of our %1$snew features and enhancements%2$s. 🚀
cs_CZ: Vaše webové stránky by mohly být mnohem rychlejší, pokud by využívaly naše %1$s nové funkce a vylepšení %2$s. 🚀

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: Your %1$sWP Rocket license is about to expire%2$s: you will soon lose access to product updates and support.
cs_CZ: Vaše %1$s licence WP Rocket vyprší %2$s: brzy ztratíte přístup k aktualizacím produktu a podpoře.

en: Websites
cs_CZ: Webové stránky

note: translators: %s = number of websites.
en: %s websites
cs_CZ: %s webové stránky

note: translators: %s = license name.
en: Upgrade to %s
cs_CZ: Aktualizovat na %s

en: Speed Up More Websites
cs_CZ: Zrychlete více webových stránek

note: translators: %1$s = opening strong tag, %2$s = closing strong tag.
en: You can use WP Rocket on more websites by upgrading your license. To upgrade, simply pay the %1$sprice difference%2$s between your current and new licenses, as shown below.
cs_CZ: Po upgradu licence můžete WP Rocket používat na více webových stránkách. Pro upgrade stačí uhradit %1$s rozdíl %2$smezi současnou cenou a cenou nové licence, jak je uvedeno níže.

note: translators: %1$s = opening strong tag, %2$s = closing strong tag.
en: %1$sN.B.%2$s: Upgrading your license does not change your expiration date
cs_CZ: %1$sPoznámka%2$s: Aktualizace licence nemění datum její platnosti.

en: You can use WP Rocket on more websites by upgrading your license (you will only pay the price difference between your current and new licenses).
cs_CZ: Po upgradu licence můžete WP Rocket  používat na více webových stránkách (uhradíte pouze rozdíl mezi cenou současné a nové licence).

en: LazyLoad for images
cs_CZ: LazyLoad pro obrázky

en: LazyLoad for iframes/videos
cs_CZ: LazyLoad pro iframe/videa

en: LazyLoad CSS backgrounds
cs_CZ: Pozadí LazyLoad CSS

en: Play Youtube video
cs_CZ: Přehrát video z YouTube

en: Analytics & Trackers
cs_CZ: Analytika a sledovací nástroje

en: Ad Networks
cs_CZ: Reklamní sítě

en: Payment Processors
cs_CZ: Platební procesory

en: Other Services
cs_CZ: Ostatní služby

en: Themes
cs_CZ: Témata

en: Plugins
cs_CZ: Pluginy

en: You need an active license to get the latest version of the lists from our server.
cs_CZ: Abyste mohli získat nejnovější verzi seznamů z našeho serveru, potřebujete aktivní licenci.

en: Default Lists
cs_CZ: Výchozí seznamy

en: Delay JavaScript Execution Exclusion Lists
cs_CZ: Seznamy výjimek pro zpoždění provádění JavaScriptu

en: Incompatible plugins Lists
cs_CZ: Seznamy nekompatibilních pluginů

en: Could not get updated lists from server.
cs_CZ: Nelze získat aktualizované seznamy ze serveru.

en: Lists are up to date.
cs_CZ: Seznamy jsou aktuální.

en: Could not update lists.
cs_CZ: Seznamy nebylo možné aktualizovat.

en: Lists are successfully updated.
cs_CZ: Seznamy byly úspěšně aktualizovány.

en: Minify/combine JavaScript
cs_CZ: Minimalizovat/kombinovat JavaScript

en: Minify CSS
cs_CZ: Zmenšit CSS

note: translators: %1$s = plugin name, %2$s = table name, %3$s = <a> open tag, %4$s = </a> closing tag.
en: %1$s: Could not create the %2$s table in the database which is necessary for the Remove Unused CSS feature to work. Please check our %3$sdocumentation%4$s.
cs_CZ: %1$s: Nelze vytvořit %2$stabulku v databázi, která je nezbytná pro fungování funkce Odstranit nepoužívané CSS. Podívej se do naší %3$sdokumentace%4$s.

note: translators: %1$s = plugin name.
en: %1$s: Used CSS cache cleared!
cs_CZ: %1$s: Použitá mezipaměť CSS byla vymazána!

note: translators: %1$s = plugin name.
en: %1$s: The preload service is now active. After the initial preload it will continue to cache all your pages whenever they are purged. No further action is needed.
cs_CZ: %1$s: Služba předběžného načtení je nyní aktivní. Po počátečním předběžném načtení bude i nadále ukládat všechny vaše stránky do mezipaměti, kdykoli budou vymazány. Žádné další akce nejsou potřeba.

en: WP Rocket Preload pending jobs
cs_CZ: WP Rocket předběžně načítá čekající úlohy

en: WP Rocket Preload revert stuck failed jobs
cs_CZ: WP Rocket přednačítá neúspěšné úlohy

en: Clear Used CSS of this URL
cs_CZ: Vymazat použité CSS této URL adresy

en: Used CSS
cs_CZ: Používané CSS

en: This action will clear the used CSS files.
cs_CZ: Tato akce vymaže použité soubory CSS.

note: translators: %1$s = plugin name, %2$s = number of seconds.
en: %1$s: Please wait %2$s seconds. The Remove Unused CSS service is processing your pages, the plugin is optimizing LCP and the images above the fold.
cs_CZ: %1$s:Počkejte prosím %2$ssekund. Služba Odstranění nepoužívaných CSS zpracovává Vaše stránky, plugin optimalizuje LCP a obrázky nad okrajem.

note: translators: %1$s = plugin name, %2$s = number of URLs, %3$s = number of seconds.
en: %1$s: The LCP element has been optimized, and the images above the fold were excluded from lazyload. The Used CSS of your homepage has been processed.
    			 WP Rocket will continue to generate Used CSS for up to %2$s URLs per %3$s second(s).
cs_CZ: %1$s: Prvek LCP byl optimalizován a obrázky nad okrajem stránky byly vyloučeny z lazyloadu. Použité CSS Vaší domovské stránky bylo zpracováno.
    WP Rocket bude pokračovat v generování použitého CSS až pro %2$sURL %3$s za sekundu(y)

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: We suggest enabling %1$sPreload%2$s for the fastest results.
cs_CZ: Pro nejrychlejší výsledky doporučujeme povolit %1$spředběžné načítání%2$s.

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: To learn more about the process check our %1$sdocumentation%2$s.
cs_CZ: Další informace o tomto procesu naleznete v naší %1$sdokumentaci%2$s.

en: We couldn't generate the used CSS because you're using a nulled version of WP Rocket. You need an active license to use the Remove Unused CSS feature and further improve your website's performance.
cs_CZ: Nemohli jsme vygenerovat použité CSS, protože používáte neplatnou verzi WP Rocket. Abyste mohli používat funkci Odstranit nepoužívané CSS a dále zlepšovat výkon svého webu, potřebujete aktivní licenci.

note: translators: %1$s = promo percentage.
en: Click here to get a WP Rocket single license at %1$s off!
cs_CZ: Klikněte zde a získejte jednorázovou licenci WP Rocket se slevou %1$s!

note: translators: %1$s = <a> open tag, %2$s = </a> closing tag.
en: It seems a security plugin or the server's firewall prevents WP Rocket from accessing the SaaS features. IPs listed %1$shere in our documentation%2$s should be added to your allowlists:
cs_CZ: Zdá se, že bezpečnostní plugin nebo firewall serveru brání WP Rocket v přístupu k funkcím SaaS. IP adresy %1$s uvedené v naší %2$s dokumentaci by měly být přidány do vašich seznamů povolených adres:

en: - In the security plugin, if you are using one
cs_CZ: - V bezpečnostním pluginu, pokud nějaký používáte

en: - In the server's firewall. Your host can help you with this
cs_CZ: - V bráně firewall serveru. Váš poskytovatel hostingu vám s tím může pomoci.

en: There seems to be an issue validating your license. Please see the error message below. | There seems to be an issue validating your license. You can see the error messages below.
cs_CZ[0]: Během ověřování licence nastala chyba. Přečtěte si následující chybovou zprávu.
cs_CZ[1]: Během ověřování licence nastala chyba. Přečtěte si následující chybové zprávy.
cs_CZ[2]: Během ověřování licence nastala chyba. Přečtěte si následující chybové zprávy.
cs_CZ[3]: Během ověřování licence nastala chyba. Přečtěte si následující chybové zprávy.

en: Server type:
cs_CZ: Typ serveru:

en: PHP version number:
cs_CZ: Verze PHP:

en: WordPress version number:
cs_CZ: Verze WordPressu:

en: WordPress multisite:
cs_CZ: Síť webů WordPressu:

en: Current theme:
cs_CZ: Aktuální šablona:

en: Current site language:
cs_CZ: Aktuální jazyk webu:

en: Active plugins:
cs_CZ: Aktivované pluginy:

en: Plugin names of all active plugins
cs_CZ: Názvy všech aktivovaných pluginů

en: Anonymized WP Rocket settings:
cs_CZ: Anonymizované WP Rocket nastavení:

en: Which WP Rocket settings are active
cs_CZ: Jaká nastavení pluginu WP Rocket jsou aktivní

en: Anonymized WP Rocket statistics:
cs_CZ: Anonymizované statistiky WP Rocket:

en: How WP Rocket features function and perform.
cs_CZ: Jak fungují a pracují funkce WP Rocket.

en: WP Rocket license type
cs_CZ: Typ licence WP Rocket

en: The provided license data are not valid.
cs_CZ: Zadané licenční údaje nejsou platné.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: To resolve, please %1$scontact support%2$s.
cs_CZ: Pro vyřešení problému prosím %1$s kontaktujte podporu.%2$s

note: Translators: %1$s = opening em tag, %2$s = closing em tag, %3$s = opening link tag, %4$s closing link tag.
en: License validation failed. Our server could not resolve the request from your website.
cs_CZ: Ověřování licence se nezdařilo. Nepodařilo se navázat spojeni mezi web a našim serverem.

note: Translators: %1$s = opening em tag, %2$s = closing em tag, %3$s = opening link tag, %4$s closing link tag.
en: Try clicking %1$sValidate License%2$s below. If the error persists, follow %3$sthis guide%4$s.
cs_CZ: Zkuste níže kliknout na %1$s Ověřit licenci%2$s. Pokud chyba přetrvává, postupujte podle tohoto %3$snávodu%4$s.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: License validation failed. You may be using a nulled version of the plugin. Please do the following:
cs_CZ: Ověření licence se nezdařilo. Možná používáte nulovou verzi tohoto pluginu. Postupujte podle následujících kroků:

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Login to your WP Rocket %1$saccount%2$s
cs_CZ: Přihlaste se ke svému WP Rocket %1$súčtu%2$s

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Download the zip file
cs_CZ: Stáhněte soubor zip

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Reinstall
cs_CZ: Přeinstalujte plugin

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: If you do not have a WP Rocket account, please %1$spurchase a license%2$s.
cs_CZ: Pokud nemáte účet u WP Rocket, %1$skupte si licenci%2$s.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: License validation failed. This user account does not exist in our database.
cs_CZ: Ověřování licence se nezdařilo. Tento uživatelský účet v naši databázi neexistuje.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: To resolve, please contact support.
cs_CZ: Kontaktujte, prosím, technickou podporu.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: License validation failed. This user account is blocked.
cs_CZ: Ověření licence se nezdařilo. Tento uživatelský účet je zablokován.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Please see %1$sthis guide%2$s for more info.
cs_CZ: Pro více informací se podívejte na %1$stento návod%2$s.

note: Translators: %1$s = opening em tag, %2$s = closing em tag, %3$s = opening link tag, %4$s closing link tag.
en: Try clicking %1$sSave Changes%2$s below. If the error persists, follow %3$sthis guide%4$s.
cs_CZ: Zkuste níže kliknout na %1$sUložit změny%2$s. Pokud problém přetrvává, postupujte podle %3$stohoto návodu%4$s.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Your license is not valid.
cs_CZ: Vaše licence je neplatná.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Make sure you have an active %1$sWP Rocket license%2$s.
cs_CZ: Ujistěte se, že máte aktivní %1$sWP Rocket licenci%2$s.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag, %3$s = opening link tag.
en: You have added as many sites as your current license allows.
cs_CZ: Přidali jste maximální počet webů ke svým zakoupeným licencím.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag, %3$s = opening link tag.
en: Upgrade your %1$saccount%2$s or %3$stransfer your license%2$s to this domain.
cs_CZ: Upgradujte %1$súčet%2$s, nebo%3$spřeveďte licenci%2$s na tuto doménu.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: This website is not allowed.
cs_CZ: Tato webová stránka není povolena.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Please %1$scontact support%2$s.
cs_CZ: %1$sKontaktujte technickou podporu%2$s.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: This license key is not recognized.
cs_CZ: Licenční klíč nebyl rozpoznán.

note: Translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: If the issue persists, please %1$scontact support%2$s.
cs_CZ: Pokud problém přetrvává, neváhejte %1$skontaktovat technickou podporu%2$s.

note: Translators: %s = error message returned.
en: License validation failed: %s
cs_CZ: Ověření licence se nezdařilo: %s

en: The log file does not exist.
cs_CZ: Soubor protokolu neexistuje.

en: The log file could not be read.
cs_CZ: Soubor protokolu nelze číst.

en: The logs are not saved into a file.
cs_CZ: Protokoly se neukládají do souboru.

note: Translators: %s = Hosting name.
en: Varnish auto-purge will be automatically enabled once Varnish is enabled on your %s server.
cs_CZ: Automatické čištění Varnish se aktivuje automaticky, jakmile bude Varnish na Vašem %sserveru povolen.

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Your installation seems to be missing core Kinsta files managing Cache clearing, which will prevent your Kinsta installation and WP Rocket from working correctly. Please get in touch with Kinsta support through your %1$sMyKinsta%2$s account to resolve this issue.
cs_CZ: Zdá se, že ve vaší instalaci chybí základní soubory Kinsta spravující vymazání mezipaměti, což zabrání správnému fungování instalace Kinsta a WP Rocket. Chcete-li tento problém vyřešit, kontaktujte podporu společnosti Kinsta prostřednictvím svého účtu %1$sMyKinsta%2$s.

note: translators: %1$s = plugin name.
en: %1$s: Cloudflare's HTTP/2 Server Push is incompatible with the features of Remove Unused CSS and Combine CSS files. We strongly recommend disabling it.
cs_CZ: %1$s: Funkce HTTP/2 Server Push společnosti Cloudflare není kompatibilní s funkcemi odstranění nepoužívaných souborů CSS a sloučení souborů CSS. Důrazně doporučujeme tuto funkci deaktivovat.

en: Your site is using the official Cloudflare plugin. We have enabled Cloudflare auto-purge for compatibility. If you have APO activated, it is also compatible.
cs_CZ: Váš web používá oficiální plugin Cloudflare. Z důvodu kompatibility jsme povolili automatické mazání Cloudflare. Pokud máte aktivovanou funkci APO, ta je také kompatibilní.

en: Cloudflare cache will be purged each time WP Rocket clears its cache to ensure content is always up-to-date.
cs_CZ: Mezipaměť Cloudflare bude vymazána pokaždé, když WP Rocket vymaže svou mezipaměť, aby bylo zajištěno, že obsah je vždy aktuální.

note: Translators: %1$s = strong opening tag, %2$s = strong closing tag.
en: %1$sWP Rocket:%2$s You are using "Dynamic Cookies Cache". Cloudflare APO is not yet compatible with that feature.
cs_CZ: %1$sWP Rocket:%2$s Používáte funkci „Dynamic Cookies Cache“. Cloudflare APO zatím není s touto funkcí kompatibilní.

note: Translators:%1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: You should either disable Cloudflare APO or check with the theme/plugin requiring the use of “Dynamic Cookies Cache” developers for an alternative way to be page-cache friendly. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Dekativujte Cloudflare APO, nebo se obraťte na vývojáře motivu/pluginu, který vyžaduje použití „Dynamic Cookies Cache“ a požádejte je o alternativní způsob, který bude kompatibilní s mezipamětí stránek. %1$sVíce informací%2$s

note: Translators: %1$s = strong opening tag, %2$s = strong closing tag, %3$s = opening <a> tag, %4$s = closing </a> tag, %5$s = opening <a> tag.
en: %1$sWP Rocket:%2$s You are using "Separate cache files for mobile devices". You need to activate "Cache by Device Type" %3$ssetting%5$s on Cloudflare APO to serve the right version of the cache. %4$sMore info%5$s
cs_CZ: %1$sWP Rocket:%2$s Používáte „Oddělené soubory mezipaměti pro mobilní zařízení“. Abyste mohli poskytovat správnou verzi mezipaměti, musíte v Cloudflare APO aktivovat %3$snastavení %5$s„Cache by Device Type“ (Mezipaměť podle typu zařízení). %4$sVíce informací%5$s

note: Translators: %1$s = strong opening tag, %2$s = strong closing tag.
en: %1$sWP Rocket:%2$s You have "Cache by Device Type" enabled on Cloudflare APO. If you judge it necessary for the website to have a different cache on mobile and desktop, we suggest you enable our “Separate Cache Files for Mobiles Devices” to ensure the generated cache is accurate.
cs_CZ: %1$sWP Rocket:%2$s Máte povolenou funkci „Cache by Device Type“ (Cache podle typu zařízení) na Cloudflare APO. Pokud se domníváte, že je nutné, aby webová stránka měla odlišnou cache na mobilních zařízeních a  počítačích, doporučujeme Vám povolit naši funkci „Separate Cache Files for Mobiles Devices“ (Oddělené soubory cache pro mobilní zařízení), aby byla generovaná cache přesná.

note: translators: %1$s is WP Rocket plugin name, %2$s is opening <a> tag, %3$s is closing </a> tag.
en: <strong>%1$s</strong>: Mod PageSpeed is not compatible with this plugin and may cause unexpected results. %2$sMore Info%3$s
cs_CZ: <strong>%1$s</strong> :Mod PageSpeed není kompatibilní s tímto pluginem a může způsobit neočekávané výsledky. %2$sVíce informací%3$s

note: Translators: %1$s is an opening <strong> tag; %2$s is a closing </strong> tag
en: %1$sWP Rocket: %2$sWe have detected that Autoptimize's JavaScript Aggregation feature is enabled. WP Rocket's Delay JavaScript Execution will not be applied to the file it creates. We suggest disabling %1$sJavaScript Aggregation%2$s to take full advantage of Delay JavaScript Execution.
cs_CZ: %1$sWP Rocket: %2$sZjistili jsme, že je povolena funkce agregace JavaScriptu v Autoptimize. Funkce WP Rocket „Zpoždění spuštění JavaScriptu“ se nebude vztahovat na soubory, které tato funkce vytvoří. Doporučujeme funkci %1$sagregace JavaScriptu%2$s deaktivovat, abyste mohli plně využít výhody funkce „Zpoždění spuštění JavaScriptu“.

note: Translators: %1$s is an opening <strong> tag; %2$s is a closing </strong> tag
en: %1$sWP Rocket: %2$sWe have detected that Autoptimize's Aggregate Inline CSS feature is enabled. WP Rocket's Load CSS Asynchronously will not work correctly. We suggest disabling %1$sAggregate Inline CSS%2$s to take full advantage of Load CSS Asynchronously Execution.
cs_CZ: %1$sWP Rocket: %2$sZjistili jsme, že je povolena funkce Aggregate Inline CSS (Agregovat inline CSS) nástroje Autoptimize. Funkce Load CSS Asynchronously (Načíst CSS asynchronně) nástroje WP Rocket nebude fungovat správně. Doporučujeme funkci %1$sAggregate Inline CSS%2$s (Agregovat inline CSS) deaktivovat, abyste mohli plně využít výhody funkce Load CSS Asynchronously (Načíst CSS asynchronně).

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: This plugin blocks WP Rocket's caching and optimizations. Deactivate it and use %1$sEzoic's nameserver integration%2$s instead.
cs_CZ: Tento plugin blokuje ukládání do mezipaměti a optimalizace WP Rocket. Deaktivujte ho a místo toho použijte %1$sintegraci jmenného serveru Ezoic%2$s.

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %s = Plugin name.
en: Please deactivate the following %s option which conflicts with WP Rocket features: | Please deactivate the following %s options which conflict with WP Rocket features:
cs_CZ[0]: Deaktivujte následující možnost %s, která je v konfliktu s funkcemi WP Rocket:
cs_CZ[1]: Deaktivujte následující možnosti %s, které jsou v konfliktu s funkcemi WP Rocket:
cs_CZ[2]: Deaktivujte následující možnosti %s, které jsou v konfliktu s funkcemi WP Rocket:
cs_CZ[3]: Deaktivujte následující možnosti %s, které jsou v konfliktu s funkcemi WP Rocket:

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = <em>, %3$s = </em>.
en: %1$s %2$sdisable emoji%3$s conflicts with WP Rockets %2$sdisable emoji%3$s
cs_CZ: %1$s %2$szakázání smajlíků%3$s je v konfliktu s WP Rocket %2$szakázáním smajlíků%3$s

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = <em>, %3$s = </em>.
en: %1$s %2$sGZIP compression%3$s conflicts with WP Rocket %2$sGZIP compression%3$s
cs_CZ: %1$s %2$sGZIP komprese%3$s je v konfliktu s WP Rocket %2$sGZIP kompresí%3$s

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = <em>, %3$s = </em>.
en: %1$s %2$sbrowser caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$sbrowser caching%3$s
cs_CZ: %1$s %2$scachování prohlížeče%3$s je v konfliktu s WP Rocket %2$smezipamětí prohlížeče%3$s

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = <em>, %3$s = </em>.
en: %1$s %2$spage caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$spage caching%3$s
cs_CZ: %1$s %2$scachování stránek%3$s je v konfliktu s WP Rocket %2$sukládáním stránek do mezipaměti%3$s

[ctx: Hummingbird notice]
note: Translators: %1$s = Plugin name, %2$s = <em>, %3$s = </em>.
en: %1$s %2$sasset optimization%3$s conflicts with WP Rocket %2$sfile optimization%3$s
cs_CZ: %1$s %2$sprostředek optimalizace%3$s je v konfliktu s WP Rocket %2$soptimalizací souborů%3$s

en: Remove Unused CSS is currently activated in Perfmatters. If you want to use WP Rocket's Remove Unused CSS feature, disable this option in Perfmatters.
cs_CZ: Funkce odstranění nepoužívaného CSS je v současné době povolena v Perfmatters. Pokud chcete použít funkci odstranění nepoužívaného CSS v WP Rocket, deaktivujte tuto možnost v Perfmatters.

en: Automated unused CSS removal is currently activated in RapidLoad Power-Up for Autoptimize. If you want to use WP Rocket's Remove Unused CSS feature, disable the  RapidLoad Power-Up for Autoptimize plugin.
cs_CZ: Automatické odstranění nepoužívaného CSS je aktivováno v pluginu RapidLoad Power-Up for Autoptimize. Pokud chcete použít funkci odstranění nepoužívaného pluginu WP Rocket, deaktivujte plugin RapidLoad Power-Up for Autoptimize.

note: translators: %1$s = plugin name.
en: Delay JS is currently activated in %1$s. If you want to use WP Rocket’s delay JS, disable %1$s
cs_CZ: Delay JS je momentálně aktivní v %1$s. Pokud chcete použít delay JS od WP Rocket, deaktivujte %1$s

en: Your Divi template was updated. Clear the Used CSS if the layout, design or CSS styles were changed.
cs_CZ: Vaše šablona Divi byla aktualizována. Vymažte použité CSS, pokud došlo ke změně rozložení, designu nebo stylů CSS.

en: Load CSS asynchronously for mobile
cs_CZ: Asynchronní načítání CSS pro mobilní zařízení

en: Your website currently uses the same Critical Path CSS for both desktop and mobile.
cs_CZ: Vaše webová stránka v současné době používá stejný CSS kritické cesty pro stolní počítače i mobilní zařízení.

en: Click the button to enable mobile-specific CPCSS for your site.
cs_CZ: Vaše webová stránka v současné době používá stejné CSS kritickou cestu pro počítač i mobil.

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: This is a one-time action and this button will be removed afterwards. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Jedná se o jednorázovou akci, toto tlačítko bude poté odstraněno. %1$sVíce informací%2$s

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Your site is now using mobile-specific critical path CSS. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Vaše stránka nyní používá CSS kritické cesty specifické pro mobilní zařízení. %1$sVíce informací%2$s

en: Generate Mobile Specific CPCSS
cs_CZ: Generovat CPCSS specifické pro mobilní zařízení

en: Critical Path CSS
cs_CZ: Cesta ke kritickému CSS

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Generate specific Critical Path CSS for this post. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Vygeneruje konkrétní cesty kritického CSS pro tento příspěvek. %1$sVíce informací%2$s

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: This post uses specific Critical Path CSS. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Tento příspěvek používá konkrétní cesty kritického CSS. %1$sVíce informací%2$s

en: Revert back to the default CPCSS
cs_CZ: Vrátit se zpět k výchozímu CPCSS

en: Facing an issue?
cs_CZ: Máte nějaký problém?

en: It is not always necessary to deactivate WP Rocket when facing any issues. Most of them can be fixed by deactivating only some options.
cs_CZ: Při řešení problémů není vždy nutné deaktivovat WP Rocket. Většinu z nich lze vyřešit pouhou deaktivací některých možností.

note: translators: %1$s = opening strong tag, %2$s = closing strong tag.
en: Our advice? Instead of deactivating WP Rocket, use our %1$sSafe Mode%2$s to quickly disable LazyLoad, File Optimization, and CDN options. Then check to see if your issue is resolved.
cs_CZ: Naše rada? Místo deaktivace WP Rocket použijte náš %1$sbezpečný režim%2$s, abyste rychle deaktivovali možnosti LazyLoad, optimalizace souborů a CDN. Poté zkontrolujte, zda je Váš problém vyřešen.

en: Do you want to use our Safe Mode to troubleshoot WP Rocket?
cs_CZ: Chcete použít náš bezpečný režim k řešení problémů s WP Rocket?

note: translators: %1$s = opening strong tag, %2$s = closing strong tag.
en: Yes, apply "%1$sSafe Mode%2$s"
cs_CZ: Ano, použijte „%1$sNouzový režim%2$s“.

note: translators: %1$s = opening strong tag, %2$s = closing strong tag.
en: and export WP Rocket settings %1$s(Recommended as current settings will be deleted)%2$s
cs_CZ: a exportovat nastavení WP Rocket %1$s(doporučeno, protože aktuální nastavení bude smazáno)%2$s

en: No, deactivate and snooze this message for
cs_CZ: Ne, deaktivovat a odložit tuto zprávu na

en: 1 day
cs_CZ: 1 den

en: 7 days
cs_CZ: 7 dní

en: 30 days
cs_CZ: 30 dní

en: Forever
cs_CZ: Navždy

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Confirm
cs_CZ: Potvrdit

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = plugin version, %3$s = </strong>, %4$s = <a>, %5$s = </a>, %6$s = <a>.
en:  %1$sWP Rocket %2$s%3$s is available. %4$sLearn more%5$s about the updates and enhancements of this major version. You need an active license to use them on your website, don’t miss out! %6$sRenew Now%5$s
cs_CZ: %1$sWP Rocket %2$s%3$s je k dispozici. %4$sZjistěte více%5$s o aktualizacích a vylepšeních této verze. K jejich použití na svém webu potřebujete aktivní licenci, tak si ji nenechte ujít! %6$sObnovit nyní%5$s

en: Update Inclusion and Exclusion Lists
cs_CZ: Aktualizace seznamů zahrnutých a vyloučených položek

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Compatibility lists are downloaded automatically every week. Click the button if you want to update them manually. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Seznamy kompatibility se stahují automaticky každý týden. Pokud je chcete aktualizovat ručně, klikněte na tlačítko.%1$sVíce informací%2$s

en: Update lists
cs_CZ: Aktualizovat seznamy

en: Enable Google Font Optimization
cs_CZ: Povolit optimalizaci písma Google

en: Improves font performance and combines multiple font requests to reduce the number of HTTP requests.
cs_CZ: Zlepšuje výkon fontů a kombinuje více požadavků na fonty, aby se snížil počet HTTP požadavků.

note: translators: %1$s = opening link tag, %2$s = closing link tag.
en: Google Fonts Optimization is now enabled for your site. %1$sMore info%2$s
cs_CZ: Pro váš web je nyní povolena optimalizace písem Google. %1$sVíce informací%2$s

en: Optimize Google Fonts
cs_CZ: Optimalizovat písma Google Fonts

en: Clear cache after
cs_CZ: Vyčistit mezipaměť po

en: 3rd parties
cs_CZ: 3. strany

en: Select all
cs_CZ: Vybrat vše

en: Import settings
cs_CZ: Import nastavení

en: Add-on status
cs_CZ: Stav rozšíření

en: Modify options
cs_CZ: Upravit nastavení

note: translators: %s is a "Learn more" link.
en: Purges RocketCDN cached resources for your website. %s
cs_CZ: Vyčistí prostředky mezipaměti RocketCDN pro váš web. %s

note: translators: %s is a "Learn more" link.
en: Learn more
cs_CZ: Více informací

en: Clear all RocketCDN cache files
cs_CZ: Vymazat všechny soubory mezipaměti RocketCDN

en: Mobile Cache
cs_CZ: Mezipaměť pro mobilní zařízení

en: Speed your site for mobile visitors.
cs_CZ: Zrychlete svůj web pro mobilní návštěvníky.

en: Mobile Cache is now enabled for your site.
cs_CZ: Mobilní mezipaměť je nyní pro váš web povolena.

en: Enable Mobile Cache
cs_CZ: Povolit mobilní mezipaměť

en: Cloudflare Cache
cs_CZ: Cloudflare mezipaměť

note: translators: %s is a "Learn more" link.
en: Purges cached resources for your website. %s
cs_CZ: Vyprázdní zdroje mezipaměti pro váš web. %s

en: Clear all Cloudflare cache files
cs_CZ: Vymzata veškeré soubory Cloudflare mezipaměti

en: Congratulations!
cs_CZ: Gratulujeme!

en: WP Rocket is now activated and already working for you.
cs_CZ: WP Rocket je nyní aktivní a již zahájilo proces optimalizace.

en: Your website should be loading faster now!
cs_CZ: Nyní by se váš web měl načítat rychleji!

en: To guarantee fast websites, WP Rocket automatically applies 80% of web performance best practices.
cs_CZ: Aby byla zaručena rychlost webových stránek, WP Rocket automaticky aplikuje 80 % osvědčených postupů pro výkon webových stránek.

en: We also enable options that provide immediate benefits to your website.
cs_CZ: Dále jsou také aktivována nastavení s okamžitými výhodami pro váš web.

en: My Account
cs_CZ: Účet

en: Refresh info
cs_CZ: Aktualizovat

en: with
cs_CZ: s

en: Expiration Date
cs_CZ: Datum vypršení platnosti

en: View my account
cs_CZ: Zobrazit můj účet

en: Frequently Asked Questions
cs_CZ: Často kladené dotazy

en: Still cannot find a solution?
cs_CZ: Pořád nemůžete najít řešení?

en: Submit a ticket and get help from our friendly and knowledgeable Rocketeers.
cs_CZ: Napište na technickou podporu, kde se vám budou věnovat naši odborníci.

en: Ask support
cs_CZ: Zeptat se podpory

en: Backup your database before you run a cleanup!
cs_CZ: Před spuštěním čištění databáze proveďte její zálohu!

en: Once a database optimization has been performed, there is no way to undo it.
cs_CZ: Jakmile provedete optimalizaci databáze, neexistuje žádný způsob, jak provedené změny vrátit zpět.

en: Save Changes and Optimize
cs_CZ: Uložit změny a optimalizovat

note: Translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: %1$sWP Rocket created IMAGIFY to give your website an extra speed boost!%2$s
cs_CZ: %1$sWP Rocket vytvořil IMAGIFY, aby Vašemu webu dodal ještě větší rychlost!%2$s

en: Images can account for 50% of your loading time!
cs_CZ: Obrázky mohou tvořit až 50% doby načítání!

en: Imagify automatically optimizes all your images, helping your website gain precious seconds while saving you time. With just one click, it resizes, compresses, and converts your images to WebP and AVIF formats without sacrificing quality.
cs_CZ: Imagify automaticky optimalizuje všechny vaše obrázky, čímž pomáhá Vašemu webu získat drahocenné sekundy a zároveň Vám šetří čas. Jediným kliknutím změní velikost, komprimuje a převede Vaše obrázky do formátů WebP a AVIF bez ztráty kvality.

note: Translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: %1$sCompress%2$s all your images in one click
cs_CZ: %1$sKomprimujte%2$s všechny své obrázky jedním kliknutím

note: Translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: %1$sConvert%2$s images to WebP and Avif
cs_CZ: %1$sPřevést%2$s obrázky do formátu WebP a Avif

note: Translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: %1$sResize%2$s your images on the fly
cs_CZ: %1$sZměňte%2$s velikost obrázků za chodu

note: Translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: %1$sFree plan%2$s includes 20MB/month (around 200 images)
cs_CZ: %1$sBezplatný tarif %2$szahrnuje 20 MB/měsíc (přibližně 200 obrázků)

note: Translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: %1$sInstall Imagify, the Easiest WordPress Image Optimizer%2$s
cs_CZ: %1$sNainstalujte Imagify, nejjednodušší optimalizátor obrázků pro WordPress%2$s

en: Install Imagify
cs_CZ: Instalovat Imagify

en: WP Rocket was not able to automatically validate your license.
cs_CZ: WP Rocket se nepodařilo automaticky ověřit vaši licenci.

note: translators: %1$s = tutorial URL, %2$s = support URL.
en: Follow this %1$s, or contact %2$s to get the engine started.
cs_CZ: Postupujte podle tohoto %1$s nebo se obraťte na %2$s, abyste nastartovali motor.

note: translators: %1$s = <a href=", %2$s =  tutorial href,  %3$s =  " target="_blank">,  %4$s =  </a>.
en: %1$s%2$s%3$stutorial%4$s
cs_CZ: %1$s%2$s%3$snávod%4$s

note: translators: %1$s = <a href=", %2$s =  support href,  %3$s =  " target="_blank">,  %4$s =  </a>.
en: %1$s%2$s%3$ssupport%4$s
cs_CZ: %1$s%2$s%3$stechnická podpora%4$s

en: Beyond WP Rocket, there's a whole family of plugins designed to help you build better, faster, and safer websites. Each one is crafted with our unique blend of expertise, simplicity, and outstanding support.
cs_CZ: Kromě WP Rocket existuje celá řada pluginů, které vám pomohou vytvářet lepší, rychlejší a bezpečnější webové stránky. Každý z nich je vytvořen s využitím naší jedinečné kombinace odborných znalostí, jednoduchosti a vynikající podpory.

en: Combine our plugins below to build incredible WordPress websites!
cs_CZ: Kombinujte naše pluginy níže a vytvořte si úžasné webové stránky na WordPressu!

en: Learn More
cs_CZ: Více informací

en: Clear all Sucuri cache files
cs_CZ: Vzmazat veškeré soubory mezipaměti Sucuri

note: translators: %1$s = formatted file size, %2$s = formatted number of entries (don't use %2$d).
en: Files size: %1$s. Number of entries: %2$s.
cs_CZ: Velikost souboru: %1$s. Počet záznamů: %2$s.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: %1$sDownload the file%2$s.
cs_CZ: %1$sStáhnout soubor%2$s.

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: %1$sDelete the file%2$s.
cs_CZ: %1$sOdstranit soubor%2$s.

en: Export settings
cs_CZ: Export nastavení

en: Download a backup file of your settings
cs_CZ: Stáhněte si soubor se zálohou nastavení

en: Download settings
cs_CZ: Stáhnout nastavení

en: Rollback
cs_CZ: Návrat k předchozí verzi

note: translators: %s = WP Rocket version number.
en: Has version %s caused an issue on your website?
cs_CZ: Způsobila vám verze %s nějaké potíže?

note: translators: %s = <br>.
en: You can rollback to the previous major version here.%sThen send us a support request.
cs_CZ: Můžete se vrátit zpět na předchozí hlavní verzi zde.%sPoté kontaktujte naší podporu.

note: translators: %s = WP Rocket previous version.
en: Reinstall version %s
cs_CZ: Přeinstalovat na verzi %s

en: Debug mode
cs_CZ: Režim ladění

en: Create a debug log file.
cs_CZ: Vytvoření souboru záznamu ladění.

en: Getting Started
cs_CZ: Začínáme

en: Getting Started with WP Rocket
cs_CZ: Začínáme s WP Rocket

en: Finding the Best Settings for Your Site
cs_CZ: Hledání nejlepšího nastavení pro váš web

en: How to Check if WP Rocket is Caching Your Site
cs_CZ: Jak zjistit jestli WP Rocket cachuje váš web

en: How Preloading Works
cs_CZ: Jak funguje předběžné načítání

en: Passing the Core Web vitals
cs_CZ: Splnění základních webových kritérií

en: How to improve LCP with WP Rocket
cs_CZ: Jak zlepšit LCP pomocí WP Rocket

en: How to improve INP with WP Rocket
cs_CZ: Jak vylepšit INP pomocí WP Rocket

en: How to improve CLS with WP Rocket
cs_CZ: Jak zlepšit CLS pomocí WP Rocket

en: Troubleshooting
cs_CZ: Řešení problémů

en: Troubleshooting Display Issues with File Optimization
cs_CZ: Řešení potíží se zobrazováním obsahu při optimalizaci souborů

en: How to Find the Right JavaScript to Exclude
cs_CZ: Jak najít ten pravý JavaScript pro vyloučení

en: How External Content Slows Your Site
cs_CZ: Jak externí obsah zpomaluje váš web

en: Set Up the Cloudflare Add-on
cs_CZ: Nastavení rozšíření pro Cloudflare

en: WP Rocket Settings
cs_CZ: WP Rocket nastavení

note: translators: %s = Plugin version number.
en: version %s
cs_CZ: verze %s

en: Show Sidebar
cs_CZ: Zobrazit postranní panel

en: Rocket Analytics
cs_CZ: Diagnostika raket

note: translators: %1$s = <strong>, %2$s = </strong>.
en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect %1$sif granted permission.%2$s
cs_CZ: Níže je podrobný přehled všech údajů, které WP Rocket shromáždí%1$s, pokud mu bude uděleno povolení.%2$s

en: WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
cs_CZ: WP Rocket nikdy nebude posílat názvy domén nebo emailové adresy (kromě ověření licence), IP adresy nebo API klíče třetích stran.

en: Activate Rocket analytics
cs_CZ: Aktivovat shromažďování dat

en: It is a great starting point to fix some of the most common issues.
cs_CZ: Ideální první krok pro řešení nejčastějších problémů.

en: Read the documentation
cs_CZ: Přečíst dokumentaci

en: What WP Rocket Does For You By Default
cs_CZ: Co dělá WP Rocket ve výchozím nastavení

en: Quick Actions
cs_CZ: Rychlé akce

en: Cache Files
cs_CZ: Soubory mezipaměti

en: Clear and preload all the cache files.
cs_CZ: Vymažte a načtěte všechny soubory mezipaměti.

en: Clear all the cache files.
cs_CZ: Vymažte všechny soubory mezipaměti.

en: Clear and preload
cs_CZ: Vymazat a načíst

en: Regenerate Critical CSS
cs_CZ: Znovu vygenerovat kritické CSS

en: Need Help?
cs_CZ: Potřebujete pomoc?

note: translators: %1$s = opening <a> tag, %2$s = closing </a> tag.
en: I agree to share anonymous data with the development team to help improve WP Rocket. %1$sWhat info will we collect?%2$s
cs_CZ: Souhlasím se sdílením anonymních dat s vývojovým týmem, které pomohou zlepšit WP Rocket. %1$sJaké data budou shromažďována?%2$s
